تفکر بیش از 8 هزار شهید بسیجی استان خراسان رضوی گسترش اندیشه انقلاب است

تاریخ انتشاردوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۲۶
کد مطلب : ۳۵۹۲۳۰
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی گفت: افتخار این استان تقدیم هشت هزار و 443 شهید بسیجی است که گسترش اندیشه انقلاب، تفکر شهدای بسیجی است.
تفکر بیش از 8 هزار شهید بسیجی استان خراسان رضوی گسترش اندیشه انقلاب است
به گزارش «ایثار»، حجت‌الاسلام حسین معصومی دوشنبه سوم آذرماه به مناسبت هفته بسیج گفت: بسیج تنها نیرویی است که خواب راحت از ابرقدرت‌های جهانی، آمریکای جهانخوار و هم پیمانانش را گرفته است و امروزه آنان در معادلات نظامی‌ خود، حساب جداگانه‌ای برای عنصر بسیج بازکرده‌اند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی در خصوص ویژگی‌های نیروی بسیجی افزود: بسیج نه برای آب وخاک و نه برای عناصر پست مادی، بلکه برای رضایت حق تعالی کار و تلاش می‌کند، بسیج حافظ ره‌آوردهای اسلام ناب محمدی (ص) است.
وی به سلاح نابود نشدنی بسیج اشاره و خاطرنشان کرد:  بسیج سلاحش ایمان و منطقش عدالت اسلامی است و تمامی فعالیت‌های یک نیروی بسیجی با هدف رضایت خداوند به صورت داوطلبانه و خودجوش و در مسیر عندربهم یرزقون انجام می‌شود.
حجت‌الاسلام معصومی با بیان اینکه بزرگترین آرزوی یک نیروی بسیجی شهادت در درگاه خداوند است، گفت: استان خراسان رضوی بیش از 17 هزار شهید تقدیم اسلام و نظام کرده است که از این تعداد هشت هزار و 443 شهید بسیجی به صورت داوطلبانه هزاران کیلومتر دورتر از خانه و خانواده خود به مقام رفیع شهادت نائل آمدند. بسیجی خود مسئولیت به روی دوش خودش می‌گذارد و هر جا به کمک بسیجی نیاز باشد، آنجا می‌رود زیرا تفکر بسیجی گسترش اندیشه انقلاب است.
انتهای پیام/