فرماندار شادگان؛

هفته بسیج یادآور ازخودگذشتی های فرزندان رشید ایران اسلامی است

تاریخ انتشاردوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۱۳
کد مطلب : ۳۵۹۲۳۱
فرماندار شادگان ضمن تبریک و گرامیداشت هفته بسیج عنوان کرد: هفته بسیج یادآور ازخودگذشتی های فرزندان رشید ایران اسلامی است که در طول عمر باعزت این نهاد مردمی، همواره در قامت تعهد، اخلاص، ایمان و تخصص ایفای نقش نموده اند
هفته بسیج یادآور ازخودگذشتی های فرزندان رشید ایران اسلامی است
به گزارش «ایثار» واحد خوزستان، به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج، رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان شادگان به همراه فرماندار شهرستان، بخشدار شهر دارخوین، ریاست محترم اداره اطلاعات و مسئول بسیج ادارات شهرستان با خانواده شهیدان«محمد علیزاده فلاحیه، هاشم صالحی، رمضان مقدم و عبدالزهرا بازوله» و جانباز«عبدالحسین حزباوی» دیدار و گفت و گو کردند.
فرماندار شادگان ضمن تبریک و گرامیداشت هفته بسیج عنوان کرد: هفته بسیج یادآور ازخودگذشتی های فرزندان رشید ایران اسلامی است که در طول عمر باعزت این نهاد مردمی، همواره در قامت تعهد، اخلاص، ایمان و تخصص ایفای نقش نموده اند.
امیر صبری‌پور با تجلیل از مقام والای شهداء، از صبر و استقامت خانواده این شهیدان قدردانی کرد و گفت: آرامش و امنیت امروز کشورمان مرهون آن رشادت هاست.
وی با اشاره به ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه خصوصا در بین نسل جوان، خاطر نشان کرد: در راستای پاسداشت خون شهیدان و ادامه دادن راه این عزیزان نباید لحظه ای کوتاهی کنیم، شهدای والامقام با گذشت از رفاه و آسایش خود و سینه سپر کردن در برابر متجاوزان، اجازه تعدی و دست درازی به خاک این مرز و بوم را به دشمن ندادند.
در پایان این دیدار به رسم یادبود با اهداء  هدایایی از رشادتهای این عزیزان و صبر و استقامت خانواده های مکرم انان تجلیل بعمل آمد.