رئیس بنیاد شهرستان البرز:

خدمات‌دهی به ایثارگران طبق قانون انجام می‌شود

تاریخ انتشاردوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۰
کد مطلب : ۳۵۹۲۳۴
رئیس بنیاد شهرستان البرز نحوه خدمات‌دهی به جامعه ایثارگران را برای نمایندگان دفتر محمدبیگی نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی تشریح کرد.
خدمات‌دهی به ایثارگران طبق قانون انجام می‌شود
به گزارش ایثار واحد قزوین، علی عباسیان‌پور و بیگدلی نمایندگان دفتر فاطمه محمدبیگی نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی با وحدت مهدی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان البرز دیدار کردند.
در این دیدار، مهدی با بیان اینکه کسب رضایت واقعی خانواده‌های شهدا و ایثارگران از مهمترین اهداف مسئولان بنیاد است، گفت: در این نهاد از راهکارهای مختلف بهره گرفته می‌شود تا نحوه خدمات‌دهی به این قشر معظم با کیفیت باشد.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان البرز افزود: خدماتی که به ایثارگران ارایه می‌شود طبق قانون است و مسئولان بنیاد نمی‌توانند خدمتی برخلاف قوانین به این عزیزان ارایه دهند.
وی با اشاره به افزایش قیمت مسکن، از نمایندگان دفتر محمدبیگی خواست در خصوص افزایش مبلغ وام مسکن که جهت رفع مشکل خانه‌دار شدن ایثارگران به آنها پرداخت می‌شود، تدابیری توسط نمایندگان مجلس استان قزوین اتخاذ گردد.
این مقام مسئول به مشکلات اشتغال ایثارگران اشاره کرد و گفت: ایجاد شغل برای ایثارگران در بخش‌های خصوصی و تبدیل وضعیت ایثارگران شاغل در دستگاه‌های دولتی از مهمترین خواسته‌های مسئولان بنیاد است.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان البرز افزود: اگر نمایندگان مجلس در این راستا اقدامات بسزایی انجام دهند، می‌توان مشکلات اشتغال تعداد قابل توجهی از ایثارگران را برطرف کرد.
مهدی ادامه داد: مسئولان بنیاد در بهره‌گیری از پتانسیل‌های استان قزوین در جهت رفع مشکلات ایثارگران از جمله اشتغال، تلاش می‌کنند ولی در برخی مواقع محدودیت‌های قانونی وجود دارد که باید در مجلس برطرف شود.
وی در ادامه مطالبی پیرامون به روز شدن پرداخت هزینه‌های درمان ایثارگران بیان کرد و گفت: همه ایثارگران تحت پوشش بیمه دی هستند و تلاش شده خدمات به نحو شایسته به آنها ارایه شود.
در ادامه، نمایندگان دفتر نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی آمادگی خود را جهت رفع مشکلات جامعه ایثارگران اعلام کردند.