دیدار رئیس بنیاد مبارکه با فرماندار شهرستان مبارکه

تاریخ انتشارسه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۱۷
کد مطلب : ۳۵۹۲۴۴
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مبارکه با فرماندار این شهرستان ، دیدار و گفتگو کرد.
دیدار رئیس بنیاد مبارکه با فرماندار شهرستان مبارکه
به گزارش ایثار واحد اصفهان،  یونس سعیدی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مبارکه با اصغر هدایت فرماندار شهرستان مبارکه دیدار و گفتگو کرد.
اصغر هدایت فرماندار شهرستان مبارکه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و آرزوی توفیق روز افزون برای رئیس جدید بنیاد اظهار داشت: حفظ کرامت خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران واجب است و خدمت به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران از فضیلت بسیار بالایی برخوردار است و علاوه بر داشتن اجر معنوی، قطعاً موردعنایت و توجه شهدا نیز خواهد بود.
وی در ادامه با اشاره به اخذ مجوز برگزاری کنگره سرداران و 600 شهید شهرستان، بنیاد شهید به عنوان دستگاه متولی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت وظیفه خطیری در این راستا دارد که باید با همکاری سایر دستگاه‌های مربوطه و تشکل‌های مردم نهاد نقش پر رنگی را ایفا کند.
سعیدی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مبارکه افزود: یقیناً خانواده‌های معظم شهدای والامقام و جانبازان و آزادگان سرافراز و خانواده‌های آنان، پشتوانه‌ مستحکم انقلاب اسلامی و طلایه‌داران عرصه‌های دفاع مقدس و حامیان حاضر در همه صحنه‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند فلذا باید حمایت‌های همه‌جانبه از این قشر معظم صورت گیرد.
وی در ادامه گفت: مشکلات اشتغال، مسکن، ازدواج فرزندان شهدا و ایثارگران، تبدیل وضعیت شاغلین قراردادی و کارمعین، مشکلات درمانی جانبازان بویژه جانبازان شیمیایی درایام سخت کرونا و مناسب سازی گلزارهای شهدا از مشکلات خانواده‌های ایثارگران در این شهرستان است.
سعیدی در ادامه خواستار تامین اعتبارجهت مرمت و بهسازی قبور مطهر شهدای شهرستان همچنین مناسب سازی مسکن جامعه هدف را از سرفصل تملک دارائی‌های استانی و ملی را یادآوری نمود.
انتهای پیام/
محمد امین نادری خبرنگار ایثار اصفهان از شهرستان مبارکه