دیدار و بازدید نماینده شهرستان آمل در مجلس شورای اسلامی از بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان آمل

تاریخ انتشاردوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۱۶
کد مطلب : ۳۵۹۲۴۸
نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی از تمامی واحدها اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان آمل دیدار و بازدید به عمل آورد.
دیدار و بازدید نماینده شهرستان آمل در مجلس شورای اسلامی از بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان آمل
دیدار و بازدید نماینده محترم شهرستان آمل در مجلس شورای اسلامی از بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان آمل 
به گزارش ایثار واحد مازندران، دکتر حاجی پور نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی از تمامی واحدها اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان  دیدار و از زحمات  کارمندان جهت ارائه خدمات به خانواده‌های شاهد و ایثارگر تشکر و قدردانی نمود. 
سپس در دفتر کار رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان حضور پیدا کرده و در مورد مشکلات و مسائل موجود گفتگو کردند
سیفیان ضمن تشکر از حضور ایشان در بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان و تفقد از همکاران از راه‌اندازی کمیته ایثارگران در دفتر نماینده محترم تشکر ویژه نمودند و از این حرکت پسندیده ابراز خرسندی نمود
سیفیان ضمن ارائه گزارش آماری ایثارگران شهرستان و بیان جایگاه شهرستان آمل در سطح استان درخواست رفع نواقص قانونی در حوزه ایثارگران که قبلا به دفتر ایشان ارسال گردید شد.
با توجه به معضل اشتغال در بین فرزندان شاهد و ایثارگر رسیدگی به اصلاح قوانین به ویژه اجرای بند ج ماده ۸۷ بخش ۱۶ قانون برنامه ششم توسعه را خواستار شد.
در ادامه دکتر حاجی پور ضمن تشکر از ارائه خدمات به ایثارگران اعلام نمود که تمامی سعی خود را در جهت حفظ کرامت و منزلت ایثارگران عزیز به کارخواهد گرفت.
انتهای پیام/