مدیرکل بنیاد هرمزگان:

مجتمع توانبخشی ایثار و گلزار شهدای بندرعباس نیازمند محوطه‌سازی است

تاریخ انتشاردوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۴۴
کد مطلب : ۳۵۹۲۵۰
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان گفت: مجتمع فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار هرمزگان و گلزار شهدای بندرعباس به محوطه‌سازی مناسب نیاز دارد.
مجتمع توانبخشی ایثار و گلزار شهدای بندرعباس نیازمند محوطه‌سازی است
به گزارش ایثار واحد هرمزگان، «عطا ناوکی» دوشنبه سوم آذرماه در نشستی با «مهدی رنجبری» شهردار منطقه ۳ بندرعباس، ضمن گرامی‌داشت هفته بسیج و قدردانی از این شهرداری در راستای خدمت‌رسانی به ایثارگران، گفت: بی‌تردید خدمات صادقانه و دلسوزانه، به دستگاه اجرایی شما برکت می‌بخشد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان با بیان اینکه گلزار مطهر شهدا زیارتگاه عاشقان و عارفان است، افزود: این فضای معنوی نیازمند زیباسازی و مناسب‌سازی است که انجام این کار ارزشی، همت و همراهی شهرداری را می‌طلبد.
وی در ادامه ارتقای مراکز درمانی ایثارگران را ضروری دانست و تصریح کرد: مجتمع توانبخشی ایثار هرمزگان از معدود مراکزی است که با وجود پیشرفت فیزیکی ۹۸ درصدی، به بهره‌برداری نرسیده است، اگر شهرداری در زمینه فضاسازی و آسفالت محوطه آن همکاری کند، بهمن‌ماه سال جاری افتتاح خواهد شد و منشأ خیر و برکت برای جامعه شاهد و ایثارگر می‌شود.
«مهدی رنجبری» شهردار منطقه ۳ بندرعباس نیز ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدا، خدمت به ایثارگران را یک وظیفه دانست و افزود: با یک برنامه‌ریزی درست و مناسب تمام تلاش خود را به کار می‌گیریم که در اولین فرصت، در این راستا قدمی موثر برداریم و شرمنده جامعه شاهد و ایثارگر نشویم.
انتهای پیام/