مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان :

درمان، دغدغهٔ ایثارگران نخواهد شد

تاریخ انتشاردوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۴۲
کد مطلب : ۳۵۹۲۵۳
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان در جلسه کارگروه درمان استان گفت: ما از همکاری خوب مراکز درمانی استان با ایثارگران تشکر می‌کنیم.
درمان، دغدغهٔ ایثارگران نخواهد شد
به گزارش ایثار کرمان، ظهر امروز دو‌شنبه 3 آذرماه 99 کارگروه بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان با حضور احمد گروئی ساردو مدیرکل بنیاد استان و سایر اعضا برگزار شد. 
مدیرکل بنیاد استان کرمان با اشاره به وضعیت قرمز اغلب شهرستان‌های استان کرمان در شیوع بیماری کرونا، گفت: جانبازان به‌جز خطر ابتلا به ویروس کرونا با صدمات ناشی از دوران دفاع مقدس نیز روبرو هستند. والدین شهدا نیز که برخی اکنون در دوران کهن‌سالی به سر می‌برند نیاز به توجه و مراقبت خاص بهداشتی و درمانی دارند. در این وضعیت ما با تمام تلاش درراه تأمین نیازهای درمانی ایشان کوشا هستیم و با تلاش همه مسئولین انشا الله درمان، دغدغهٔ ایثارگران نخواهد شد.
گروئی ساردو با تشکر از همکاری خوب مراکز درمانی استان با ایثارگران، افزود: دین ما به این قشر عزیز دائمی است و توجه به ایشان درواقع توجه به نمادهای ایثار و رشادت و دلایل سربلندی این کشور است. درمان ایثارگران یکی از کوچک‌ترین دیونی است که ما به ایشان باید بپردازیم و امیدواریم همه مسئولین در این راه ما را یاری نمایند.
انتهای پیام./