دیدارمدیران شهرداری و بنیاد شهریار با خانواده شهید مدافع حرم

تاریخ انتشاردوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۵۸
کد مطلب : ۳۵۹۲۵۴
شهردار، مسئولان شورای اسلامی شهر و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان شهریار با خانواده شهید مدافع حرم«سجاد عفتی»دیدار کردند.
دیدارمدیران شهرداری و بنیاد شهریار با خانواده شهید مدافع حرم
به گزارش ایثار شهرستان ها"همزمان با هفته بسیج،صبح امروز یکشنبه کاویانی شهردار شهریار به همراه احمدی رئیس و رهگذر،محمدی و اسماعیل زاده از اعضاء شورای اسلامی شهر ،کردی رئیس بنیاد شهید وامور ایثارگران ،زارعی مشاور شهردار در امور ایثارگران با حضور در منزل مدافع حرم بسیجی شهید«سجاد عفتی»با خانواده معظم ایشان دیدار و گفتگو کردند.

علی کردی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان شهریار با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای بسیج اظهار داشت: امنیت و اقتدار امروز کشور را مدیون خون شهدا هستیم و خانواده شهدا نمونه واقعی صبر و ایستادگی هستند و فرزندانی را پرورش دادند که مدافع اسلام و انقلاب شدند و شهدای مدافع حرم نیز با اینکه در دوران دفاع مقدس حضور نداشتند،اما راه شهیدان را ادامه دادند.

در این دیدارکاویانی شهردار شهریار نیز با تجلیل از خانواده معظم شهدای مدافع حرم گفت:خانواده شهدا و ایثارگران مقام والایی در پیشگاه خداوند متعال دارند و با اهدای بهترین عزیزان خود در راه دفاع از انقلاب و کشور کار بزرگ و عظیمی را انجام دادند.

وی با اشاره به اینکه دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران یک وظیفه است، گفت: شهیدان و ایثارگران مظهر صلابت این مرز و بوم هستند و لازم است همه در راستای گرامیداشت یاد و خاطره شهدای ایران اسلامی و فرهنگ ایثار و شهادت از همه ظرفیت ها بهره گیری نمایند.
انتهای پیام/