نشست ستاد شاهد در شهرستان پیشوا به میزبانی آموزش و پرورش برگزارشد

تاریخ انتشارسه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۱۸
کد مطلب : ۳۵۹۲۵۵
چهارمین نشست ستاد شاهد شهرستان پیشوا،با هدف تصمیم گیری در حوزه آموزش مدارس شاهد در سالن جلسات آموزش و پرورش شهرستان پیشوا برگزار شد.
نشست ستاد شاهد در شهرستان پیشوا به میزبانی آموزش و پرورش برگزارشد
به گزارش ایثار شهرستان ها"چهارمین نشست ستاد شاهد شهرستان پیشوا عصر دوشنبه با حضور طباطبایی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران پیشوا، تاجیک سرپرست اداره آموزش و پرورش شهرستان و سایر اعضای ستاد شاهد و مدیران مدارس شاهد این شهرستان در سالن جلسات اداره آموزش و پرورش برگزارشد.

سیدعلی طباطبایی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان پیشوا در ابتدای این نشست با تبریک فرارسیدن هفته بسیج گفت:آموزش و پرورش در ایام شیوع کرونا که فعالیت ها را با محدودیت مواجه کرده است ،در خصوص برگزاری یادواره ها و پروژه های مختلفی همچون شهید پژوهی، پژوهش های دانش آموزی، چاپ کتب در زمینه شهدا و برگزاری سمینارها و همایش های ویژه شهدا بسیار خوب عمل کرده است که این موضوع جای تقدیر دارد.

محمد تاجیک رئیس آموزش و پرورش پیشوا نیز با تاکید بر ایجاد بستر مناسب و کارا در حوزه آموزش در دوران فراگیری کرونا،گفت:تلاش مجموعه آموزش و پروش در این شرایط ایجاد یک بستر مناسب و مشارکت مضاعف والدین دانش آموزان در حوزه آموزش است و امیدواریم به زودی از این شرایط عبور کنیم.
در این نشست وضعیت تحصیلی دانش آموزان و نحوه تدریس مربیان نیز با وجود درگیری با ویروس کرونا و شرایط موجود، توسط اعضای ستاد شاهد منطقه مورد بررسی قرار گرفت.
انتهای پیام/