خبرنگاران بسیجی در حوزه ایثارو شهادت تجلیل شدند

تاریخ انتشارسه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۳۵
کد مطلب : ۳۵۹۲۵۶
رئیس بنیاد شهیدو امور ایثارگران شهرفیروزکوه با حضور در دفتر خبرگزاری دیمه نیوز،از خبرنگاران بسیجی فعال در انعکاس اخبار ایثار و شهادت تجلیل کرد.
خبرنگاران بسیجی در حوزه ایثارو شهادت تجلیل شدند
به گزارش ایثار شهرستان ها"به مناسبت هفته بسیج غلامرضا نیکدل رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان فیروزکوه با حضور در دفتر خبرگزاری دیمه نیوز،از محمد حسین سراج مسئول بسیجی خبرگزاری دیمه نیوز که در حوزه انعکاس اخبار مربوط به ترویج فرهنگ ایثار و شهادت فعالیت داردتجلیل کرد.

غلامرضا نیکدل دراین دیدار با تبریک فرارسیدن هفته بسیج گفت: امروز اگر بخواهیم کشور را در راستای آرمان امام و شهدا ونیز منویات مقام معظم رهبری پیش ببریم، فرهنگ و تفکر بسیجی بهترین راه است.

وی افزود: اگر امروز در عرصه‌های مختلف در سطح جهانی از عزت و سرافرازی برخوردار هستیم همه آن را مدیون ایثار خون شهدای والامقام و به ویژه شهدای عرصه رسانه‌ هستیم زیرا اگر مجاهدت‌های آنها نبود هیچ‌گاه پیام رزمندگان و جنایات بعثی‌ها و تروریسم  به گوش مردم نمی‌رسید.
دراین دیدار محمد سراج مسئول خبرگزاری دیمه نیوز با گرامیداشت یاد و خاطره همه شهدا و ایثارگران گفت:آماده ایم تا در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت با بنیادشهید و امور ایثارگران وسایر نهادها،دین خود را به این عزیزان ادا کنیم.
انتهای پیام/