استفاده از ظرفیت های برون سازمانی در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت

تاریخ انتشارسه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۱:۳۴
کد مطلب : ۳۵۹۲۵۹
معاون مدیرکل و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ری،در دیدارهای جداگانه با مدیران عامل شرکت نفت بهران و ایرانول،بر استفاده از ظرفیت های برون سازمانی در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تاکید کرد.
استفاده از ظرفیت های برون سازمانی در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت
به گزارش ایثار شهرستان ها"حسین نصراله روز دوشنبه در دیدارهای جداگانه با اسعدعزیزی،مدیرعامل شرکت نفت بهران و رزاقی مدیر عامل شرکت ایرانول،با تاکیدبر استفاده از ظرفیت های برون سازمانی در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و همچنین خدمت رسانی به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران اظهارداشت:شهدا و ایثارگران در طول دوران 8سال دفاع مقدس در راستای حفظ ارزش های امام و انقلاب از جان گذشتند و امروز وظیفه ماست تا با تلاش در راه حفظ دستاوردهای انقلاب در مسیر شهدا گام برداریم.

معاون مدیر کل در این دیدارها با قدر دانی از مشارکت سایر دستگاه ها در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و نیز خدمت رسانی به خاندان معظم شهدا و ایثارگران،افزود:بعنوان خادم این عزیزان از شما قدردانی میکنم و امیدوارم دعای خیر شهدا و خانواده های ایشان بدرقه همه خادمان حوزه ایثار و شهادت باشد.

در این دیدارها مدیران عامل دوشرکت بهران و ایرانول نیز با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران،بر همکاری و مشارکت با برنامه های بنیادشهید و امور ایثارگران شهرستان ری در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت اعلام آمادگی کردند.
انتهای پیام/