خدمت به خانواده معظم شهدا و ایثارگران در اولویت امور قرار دارد

تاریخ انتشارسه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۱:۳۴
کد مطلب : ۳۵۹۲۶۰
امام جمعه شهرستان رباط کریم گفت:همه ما مدیون خون شهدا و خانواده های شهداهستیم و خدمت به این عزیزان باید در اولویت امور قرارگیرد.
خدمت به خانواده معظم شهدا و ایثارگران در اولویت امور قرار دارد
به گزارش ایثار شهرستان ها"حجت الاسلام والمسلمین ترابی با حضور در بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان رباط کریم ضمن دیدار با مجتبی یوسفی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان،با تاکید برحفظ منزلت خاندان شهدا و ایثارگران اظهار داشت:همه ما مدیون خون شهدا و خانواده های شهداهستیم و خدمت به این عزیزان باید در اولویت امور قرارگیرد.

 امام جمعه شهرستان رباط کریم با تجلیل از فعالیت های بنیاد در راستای عمل به وظایف سازمانی افزود: در شرایطی که کشور درگیر بیماری کرونا است،اما دیدار و تکریم خانواده های معظم شهدا با رعایت شیوه نامه های بهداشتی ادامه دارد و  همچنین فعالیت های فرهنگی باید بیش از پیش تقویت شود و با استفاده از فضای مجازی کلیه امورات فرهنگی همچون برگزاری محفل انس با قرآن کریم،تولید محتوای فرهنگی در حوزه ایثار و شهادت از این طریق انجام پذیرد.

در این دیدار مجتبی یوسفی با قدر دانی از حضور امام جمعه شهرستان در بنیادشهید و امور ایثارگران و ایجاد دلگرمی مضاعف برای خادمان خاندان معظم شهدا،افزود:خانواده های گرانقدر شاهد و ایثارگر به کشور عزت و سربلندی بخشیده اند و ایران اسلامی مدیون این عزیزان است و ما نیز در جایگاه خادمی،خدمتگزار این عزیزان هستیم.
انتهای پیام/