الکترونیکی کردن خدمات در پویایی سازمان تأثیرگذار است

تاریخ انتشارسه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۲۹
کد مطلب : ۳۵۹۲۶۴
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران در جلسه کار گروه توسعه گفت: الکترونیکی کردن خدمات در پویایی سازمان تأثیرگذار است.
الکترونیکی کردن خدمات در پویایی سازمان تأثیرگذار است
به گزارش ایثار واحد مازندران، در راستای الکترونیکی کردن فعالیت های خدماتی در بنیاد، نخستین جلسه کار گروه توسعه مدیریت با حضور مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران و اعضای این کار گروه در دفتر مدیر کل برگزار گردید.
هدایت مظلومی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران در این جلسه ضمن تبریک سالروز ولادت با سعادت حضرت امام حسن عسکری ( ع) بر لزوم دقت در زمینه آیتم های مربوط به الکترونیکی کردن خدمات در بنیاد و راستی آزمایی کردن فعالیت ها تاکید کرد و گفت: الکترونیکی کردن فعالیت ها موجب سرعت در کار خدمت رسانی، افزایش بهره وری و بهبود کیفیت خدمات می گردد و عملیاتی کردن این فرآیند، ظرافت کار و فعالیت سازمان در امر خدمت رسانی به خانواده های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان را نشان می دهد.
مظلومی با بیان اینکه الکترونیکی کردن خدمات، پویایی سازمان را به همراه خواهد داشت اظهار کرد:
نگاه سازمانی ما دریافت خدمات بهینه از سوی جامعه هدف و ایجاد رضایت مندی در میان این قشر معزز است.
ایشان تصریح کرد: در این جلسه آن بخش از فعالیت ها و خدماتی را که می توان در بنیاد به شکل الکترونیکی به مرحله اجرا گذاشت از طریق حوزه معاونین ( تعاون و امور اجتماعی، فرهنگی، بهداشت و درمان و توسعه مدیریت ) به صورت تخصصی مورد بحث و بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران در بخش دیگری از مطالب خود ضمن قدردانی از زحمات همکاران خدوم در ستاد و شهرستانها، بر لزوم پیگیری جدی امور در حوزه ارتباطات و مراجعات اعم از خدمات برخط، ثبت درخواست ها، بررسی و تعیین تکلیف ثبت ها و حذف چراغ مشکی، تماس های تلفنی 1616و ثبت آن تاکید کرد و افزود: با توجه به وضعیت کرونائی و کاهش مراجعات و دیدارهای حضوری، ارتباطات تلفنی و 1616 می تواند راهکار بسیار مهم و مناسب در جهت رفع مشکلات ایثارگران و پیگیری درخواست های این عزیزان در حوزه های مختلف خدمت رسانی باشد.
انتهای پیام/