رییس بنیاد شهید خدابنده

پایش سلامت والدین شهدا در خدابنده انجام شد

تاریخ انتشارسه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۱۳
کد مطلب : ۳۵۹۲۶۹
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان خدابنده از اجرای پایش سلامت جمعی از والدین شهدای گرانقدر به همت این بنیاد همزمان با گرامیداشت هفته بسیج خبر داد.
پایش سلامت والدین شهدا در خدابنده انجام شد
به گزارش ایثار واحد زنجان، بهنام شهیدی ضمن تبریک هفته بسیج اظهار کرد: طرح پایش سلامت و ویزیت در منزل خانواده شهدای شهرستان خدابنده با حضور دکتر فتاح‌پور و همکاران بنیاد شهید خدابند، با رعایت پروتکل های بهداشتی اجرا شد.
وی افزود: این طرح در راستای بررسی وضعیت جسمانی، حفظ و ارتقای سطح سلامتی این قشر معظم جامعه، ارائه خدمات درمانی به‌ویژه در شرایط شیوع ویروس کرونا و پیشگیری از ابتلا جامعه معزز ایثارگری به این ویروس منحوس انجام می‌شود.
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان خدابنده یادآور شد: در این طرح پزشکان با حضور در منازل والدین شهدای گرانقدر، این عزیزان را ویزیت کرده و در صورت لزوم داروهای مورد نیاز را در اختیار آنها قرار دادند.
وی اضافه کرد: در پایش سلامت جامعه ایثارگری، مادر شهیدان عبداله محمدی، ابراهیم جهانشاهلو، بهرامعلی ممقانی، سیف‌اله افشار، یوسف محمدی، مروت‌اله بیگدلی، پدرشهید محرمعلی ممقانی و جانباز سرافراز نقدعلی جهانگیری در شهر کرسف و روستاهای صالح‌آباد، سهرورد، عینجیک، قلعه‌جوق از توابع این شهرستان توسط کادر پزشکی ویزیت شدند.
وی ابراز امیدواری کرد: با رضایت خانواده‌ها و مشکلات درمانی خانواده ساکن در مناطق دور‌دست، با رعایت جوانب و ملاحظات و تدابیر اتخاذ شده اجرای این طرح در هفته مبارک بسیج شتاب بیشتری می‌گیرد.

انتهای پیام/