یادمان شهدای گمنام بخش جعفر آباد شهرستان بیله سوار در استان اردبیل ایجاد می شود

تاریخ انتشارسه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۱۵
کد مطلب : ۳۵۹۲۷۰
در جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان بیله سوار نسبت به ایجاد یادمان شهدای بخش جعفر آباد شهرستان بیله سوار در استان اردبیل  تصمیم گیری شد .
یادمان شهدای گمنام بخش جعفر آباد شهرستان بیله سوار در استان اردبیل ایجاد می شود
به گزارش ایثار از اردبیل ، علی واحد مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان با تجلیل و تکریم از شهدای هشت سال دفاع مقدس و مدافعان حرم  به ضرورت حفظ و نشر ارزش های دفاع مقدس به عنوان میراث گرانبهای شهدا و ایثارگران و ضمن تقدیر و تشکر از مسئولین شهرستان بخاطر پیگیری ساخت یادمان شهدای گمنام  با یاد آوری اهداف و وظایف هیات امنای یادمان شهدای گمنام خواستار تسریع در احداث هرچه زودتر یادمان شهدای گمنام جعفرآباد و تخصیص اعتبارات لازم از محل اعتبارات عمرانی فرمانداری شد.
فیضی بخشدار بخش جعفرآباد نیز  با گرامی داشت یاد و خاطره شهدا و خیرمقدم گویی به حاضرین اظهار داشت : ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه یکی از اصلی ترین وظایف مسولین نظام می باشد و شهادت مهمترین رسالتی است که بر عهده مسئولین قرار دارد.
 وی افزود: زمانی که بحث از شهید و شهادت و فرهنگ ایثار شهادت می شود  باید با تمام وجود در راستای ترویج این فرهنگ در جامعه تلاش کنیم . شهدا جان خود را که عزیزترین چیز برای یک فرد هست در طبق اخلاص گذاشتند و در دفاع از مرزهای کشور  تقدیم نظام و کشور نمودند.
انتهای پیام ./