توزیع بسته‌های بهداشتی و غربالگری خانواده شهدا به مناسبت هفته بسیج در شهرستان خوروبیابانک

تاریخ انتشارسه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۲
کد مطلب : ۳۵۹۲۷۳
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران خوروبیابانک گفت: با توجه به شیوع کرونا جهت رعایت نکات بهداشتی، غربالگری و توزیع بسته‌های بهداشتی بین خانواده شهدا و ایثارگر انجام شد.
توزیع بسته‌های بهداشتی و غربالگری خانواده شهدا به مناسبت هفته بسیج  در شهرستان خوروبیابانک
به گزارش ایثار واحد اصفهان، کاظم رشیدی در گفتگو با خبرنگار ایثار اصفهان ضمن تبریک ولادت امام حسن عسکری (ع) و آرزوی سلامتی برای خانواده شهدا و ایثارگران اظهار داشت: رضایت‌مندی جامعه هدف سرلوحه کار ماست و خدمت به ایثارگران هیچگاه توقف ندارد و امروز باید تلاش کنیم تا به صورت غیر مستقیم با رعایت موارد بهداشتی فعالیت خود را انجام دهیم و به ایثارگران خدمت کنیم و خواسته های این عزیزان را مورد توجه قرار دهیم.
 رئیس بنیاد شهید و امورایثارگران شهرستان خوروبیابانک گفت: به منظور جلو گیری از ویروس کرونا با همکاری هلال احمر شهرستان، بسته بهداشتی شامل ماسک و مایع ضدعفونی  بین خانواده‌های شاهد و ایثارگر خوروبیابانک توزیع و همچنین از این عزیزان تست غربالگری به عمل آمد .
 رشیدی بیان داشت: با توجه به اینکه هرساله از والدین معظم شهدا و جانبازان دیدار به عمل می آمد ،امسال به علت شیوع ویروس کرونا  با ارتباط تلفنی جویای حال خانواده شهدا و ایثارگران شده‌ایم  و  ضمن تاکید بر رعایت نکات بهداشتی درخواست شد که جهت حفظ سلامتی خود حدالامکان در خانه بمانند.
 وی در انتها با بیان اینکه بهترین راه پیشگیری از شیوع کرونا بر اساس تاکیدات پزشکان و مسئولان امر عدم حضور در اماکن شلوغ است، تصریح‌ کرد: در شرایط بحرانی خود را موظف به خدمت رسانی به مردم می‌دانیم.


 انتهای پیام/
علیرضا فیروزی خبرنگار ایثار اصفهان از شهرستان خوروبیابانک