امام جمعه سراوان:

تمایز جمهوری اسلامی با سایر جوامع در ایثار و فداکاری شهدا و ایثارگران می باشد

تاریخ انتشارسه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۵۷
کد مطلب : ۳۵۹۲۷۸
امام جمعه سراوان در دیدار با خانواده شهدای این شهرستان بیان داشت: همه خوبی های عالم در مجاهدت های شهداست و تمایز جمهوری اسلامی با سایر جوامع در ایثار و فداکاری شهدا و ایثارگران می باشد.
تمایز جمهوری اسلامی با سایر جوامع در ایثار و فداکاری شهدا و ایثارگران می باشد
به گزارش ایثار سیستان و بلوچستان، به مناسبت هفته بسیج و در راستای گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام، با حضور امام جمعه، فرماندار، فرمانده سپاه و رئیس بنیاد سراوان با 4 خانواده شهید بسیجی، شهیدان معظم داد محمد بهاروند، هیبتان درازهی، محمد عظیم بلوچزهی و محمد علی جنگی زائی  در منازلشان دیدار، دلجویی و تجلیل به عمل آمد.
امام جمعه شهرستان سراوان در این دیدار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهداء و تبریک هفته بسیج بیان داشت: انقلاب اسلامی یک حقیقت روشن است و روز به روز بیشتر به آن پی می بریم و این حقیقت و اقتدار جمهوری اسلامی به برکت خون شهداست.
حجت الاسلام بامری ادامه داد: همه خوبی های عالم در مجاهدت های شهداست و تمایز جمهوری اسلامی با سایر جوامع در ایثار و فداکاری شهدا و ایثارگران می باشد.
شهیدان معظم هیبتان درازهی، داد محمد بهاروند، محمد عظیم بلوچزهی و محمد علی جنگی زائی بسیجیان سراوانی بودند که به ترتیب در تاریخ های  17 تیر ماه 1384 ،  25 مرداد ماه 1365 ، اول تیرماه 1394 و 14 دی ماه 1362 به فیض عظمای شهادت نایل آمدند.
انتهای خبر/
 


 
علیرضا سرگزی/ خبرنگار ایثار "وحدت" از شهرستان سراوان
تنظیم: مهدیه معظمی