رئیس بنیاد نجف آباد:

پایداری و استقامت بسیجیان سلحشور در دفاع از ارزش‌های نظام مقدس اسلامی، شایسته تجلیل و تقدیر است

تاریخ انتشارسه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۰
کد مطلب : ۳۵۹۲۷۹
عطاءاله شریعتی نیا گفت: پایداری و استقامت بسیجیان سلحشور در دفاع از ارزش‌های نظام مقدس اسلامی، شایسته تجلیل و تقدیر است و سالروز تاسیس بسیج، بهانه‌ای برای پاسداشت این رشادت‌ها است.
پایداری و استقامت بسیجیان سلحشور در دفاع از ارزش‌های نظام مقدس اسلامی، شایسته تجلیل و تقدیر است
به گزارش ایثار واحد اصفهان، شریعتی نیا رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان نجف آباد در گفتگو با خبر نگار ایثار اصفهان با بیان اینکه پایداری و استقامت بسیجیان سلحشور در دفاع از ارزش‌های نظام مقدس اسلامی، شایسته تجلیل و تقدیر است و سالروز تاسیس بسیج، بهانه‌ای برای پاسداشت این رشادت‌ها است، گفت: تفکر بسیجی باید در عرصه‌های مختلف فرهنگی، علمی و اجتماعی با جلب نظر مردم مداومت داشته باشد.
وی افزود:بسیج سلاحش ایمان و منطقش عدالت اسلامی است و تمامی فعالیت‌های یک نیروی بسیجی با هدف رضایت خداوند به صورت داوطلبانه و خودجوش و درمسیر عندربهم یرزقون انجام می‌شود.
شریعتی‌نیا با اشاره به اینکه، بسیج همواره پشتوانه محکمی برای نظام و انقلاب اسلامی است، اظهار داشت: بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان نجف‌آباد به مناسبت هفته بسیج با همکاری پایگاه‌های مقاومت بسیج محلات خواهران و برادران، اقدام به نصب بنرها و تصاویر تمام شهدای شهرستان در معابر شهری نموده و همچنین طرح سپاس به صورت تماس تلفنی و عرض تبریک به خانواده معزز شهدا و دیدار از سرهنگ صفرپور فرماندهی محترم بسیج شهرستان،در این هفته انجام شد.
وی در ادامه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران بسیجی سالروز تاسیس این نهاد مقدس را به تمامی بسیجیان غیور و مخلص ایران اسلامی تبریک عرض کرده و از درگاه خداوند متعال برای همه عزیزان سعادت، سربلندی و تداوم توفیق مسئلت نمودند. 
انتهای پیام/
مریم ستایش خبرنگار ایثار واحد اصفهان از شهرستان نجف آباد