الکترونیکی شدن خدمات بنیاد باعث پویایی سازمان می‌شود

تاریخ انتشارسه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۲۵
کد مطلب : ۳۵۹۲۸۹
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران در نشست کار گروه توسعه گفت: الکترونیکی کردن خدمات بنیاد در پویایی سازمان تأثیرگذار است.
الکترونیکی شدن خدمات بنیاد باعث پویایی سازمان می‌شود
به گزارش «ایثار»، نخستین نشست کارگروه توسعه مدیریت با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران و اعضای این کارگروه در راستای الکترونیکی کردن فعالیت‌های خدماتی در بنیاد در دفتر مدیرکل برگزار شد.
هدایت مظلومی، مدیرکل بنیاد مازندران در این جلسه بر لزوم دقت در زمینه آیتم‌های مربوط به الکترونیکی کردن خدمات در بنیاد و راستی‌آزمایی فعالیت‌ها تاکید کرد و گفت: الکترونیکی کردن فعالیت‌ها موجب سرعت در کار خدمت‌رسانی، افزایش بهره‌وری و بهبود کیفیت خدمات می‌شود و عملیاتی کردن این فرآیند، ظرافت کار و فعالیت سازمان در امر خدمت‌رسانی به خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان را نشان می‌دهد.
مظلومی با بیان اینکه الکترونیکی کردن خدمات، پویایی سازمان را به همراه خواهد داشت، اظهار کرد: نگاه سازمانی ما دریافت خدمات بهینه از سوی جامعه هدف و ایجاد رضایت‌مندی در میان این قشر معزز است.
وی تصریح کرد: در این جلسه آن بخش از فعالیت‌ها و خدماتی را که در بنیاد می‌توان به شکل الکترونیکی به مرحله اجرا گذاشت، از طریق حوزه معاونان (تعاون و امور اجتماعی، فرهنگی و آموزشی، بهداشت و درمان و توسعه مدیریت و منابع) به‌صورت تخصصی مورد بحث و بررسی و تبادل نظر قرار خواهد گرفت.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران در بخش دیگری از سخنان خود ضمن قدردانی از زحمات همکاران خدوم در ستاد و شهرستان‌ها بر لزوم پیگیری جدی امور در حوزه ارتباطات و مراجعات اعم از خدمات برخط، ثبت درخواست‌ها، بررسی و تعیین تکلیف ثبت‌ها، تماس‌های تلفنی 1616 و ثبت آن تاکید کرد و افزود: باتوجه به وضعیت کرونایی و کاهش مراجعات و دیدارهای حضوری، ارتباطات تلفنی و 1616 می‌تواند راهکار بسیار مهم و مناسب در جهت رفع مشکلات ایثارگران و پیگیری درخواست‌های این عزیزان در حوزه‌های مختلف خدمت‌رسانی باشد.
انتهای پیام/