ایمان و خلوص نیت رمز موفقیت بسیج مردمی است

تاریخ انتشارسه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۳۸
کد مطلب : ۳۵۹۲۹۳
مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان قم گفت: رمز موفقیت بسیج خلوص در عمل و ایمان به راهی است که در پیش رو دارد.
ایمان و خلوص نیت رمز موفقیت بسیج مردمی است
به گزارش ایثار واحد استان قم، حجت الاسلام حسن هنرمند، ضمن تبریک هفته بسیج و گرامی داشت یاد و خاطره شهدای بسیجی افزود: بسیج تدبیر حضرت امام راحل است، رهبری حکیم که از ابتدای حرکت خود بر نقش مردم تاکید بسیار داشت و با همین نیروها انقلاب اسلامی را به پیروزی رساند و با فرمان بسیج مردمی جنگ تحمیلی و نا برابر را بر کشورهای دنیا پیروز شدیم.

وی خاطر نشان کرد: امروز هم بسیج مردمی در سنگرهای مختلف علمی، فرهنگی، اجتماعی، سازندگی و... خوش درخشیده و با همان روحیه اخلاص و ایمان قله های موفقیت را فتح می کند.

وی تاکید کرد: دشمنان به خوبی از این نیروی کارآمد و اثر گذار در نظام جمهوری اسلامی با خبر هستند، لذا برای هر نهاد و حرکتی که باعث مقاومت چهل ساله ایران اسلامی در برابر استبداد و استثمار آنان شده برنامه دارند و دست به تخریب می زنند، اما ملت بیدار و با بصیرت ایران اسلامی همواره در طول این چهل سال در پای ارزشها و باورهای راستین خود ایستاده و نقشه های دشمن را نقش بر آب ساخته است.

حجت الاسلام هنرمند اضافه کرد: بسیج مردمی در هر عرصه ای وارد شده موجب خیر و برکت بوده است، کاری که از روی خلوص نیت و برای خدا و با ایمان راستین باشد کاری ارزشمند، ماندگار و اثرگذار خواهد بود و این نقش بسیج در جامعه اسلامی است.