مدیرکل بنیاد هرمزگان:

تحقق تفکرات ایثارگران بسیجی بسیاری از مشکلات را برطرف می‌کند

تاریخ انتشارسه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۹
کد مطلب : ۳۵۹۳۰۰
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان گفت: بی‌تردید گسترش و تحقق تفکرات ایثارگران بسیجی در جامعه، باعث حل بسیاری از مشکلات خواهد شد.
تحقق تفکرات ایثارگران بسیجی بسیاری از مشکلات را برطرف می‌کند
به گزارش ایثار واحد هرمزگان، سه‌شنبه چهارم آذرماه عطا ناوکی در همایش سراسری پیروان ولایت «بسیجیان ستادی و استانی بنیاد شهید و امور ایثارگران» که در هرمزگان نیز همچون سایر استان‌ها به‌صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، با گرامی‌داشتن یاد و خاطره شهدا، گفت: هفته بسیج فرصت مناسبی است که در وصف جایگاه مقدس این واژه مهم سخن‌ها بگوییم و با آگاهی و تلاش بیشتر، فرهنگ غنی بسیج را در جامعه نهادینه کنیم.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان با اشاره به اینکه بسیج پس از شکل‌گیری و انسجام، بار زیادی را از روی دوش کشور برداشت، افزود: بسیجیان مخلص، متعهد، متخصص، خلاق، دلسوز و صادق با ایثار بی‌وقفه خود خدمات بی‌نظیری را در راستای رشد و تعالی کشور انجام داده‌اند و از همان ابتدا در شکل‍‌‌گیری و تثبیت نظام و خنثی کردن توطئه‌های بیگانگان نقش کلیدی و حائز اهمیتی داشته‌اند.
وی کارنامه شهدای بسیجی استان هرمزگان را در دوران دفاع‌مقدس ممتاز دانست و تصریح کرد: این عزیزان افرادی ولایت‌مدار و معتقد بودند که با خدا معامله کردند و ایثار بی‌ادعای آنان، در ذهن ملت شریف ایران به یادگار ماند.
ناوکی با بیان اینکه اهداف، روش و منش شهدا باید بدون تحرف و به دست انسان‌های لایقی به تصویر کشیده شود، گفت: بی‌تردید گسترش و تحقق تفکرات ایثارگران بسیجی در جامعه، باعث حل بسیاری از مشکلات خواهد شد.
انتهای پیام/الهام اسلام‌پناه خبرنگار ایثار هرمزگان