گذشت و پایبندی به ولایت فقیه از مهمترین شاخصه های بسیج است

تاریخ انتشارسه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۵
کد مطلب : ۳۵۹۳۰۲
مدیرکل بنیاد ایلام گذشت و پایبندی به ولایت فقیه را از مهمترین شاخصه های بسیج برشمرد و خاطر نشان ساخت: بسیجی بودن، انقلابی بودن، روح شهادت طلبی موجود در تفکر و ایدئولوژی بسیج، باعث اقتدار نظام جمهوری اسلامی است و وجود همین تفکر در دوران جنگ تحمیلی، منجر به عقب نشینی دشمنان متجاوز شد.
گذشت و پایبندی به ولایت فقیه از مهمترین شاخصه های بسیج است
به گزارش ایثار از ایلام؛ اسدالله تولیده مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام روز سه شنبه ۴ آذرماه، در مراسم تجلیل از بسیجیان نمونه بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام، ضمن تبریک هفته بسیج و ولادت حضرت امام حسن عسگری (ع)، با اشاره به اینکه بسیج نه تنها در دوران دفاع مقدس بلکه در عرصه‌های مختلف بعد از آن دوران نیز حضوری موفقیت آمیز داشته است، افزود: با پایان ۸ سال جنگ تحمیلی و مقاومت همه جانبه ملت در برابر متجاوزین، سرآغاز فصلی نو جهت حضور در میدان‌هایی که نظام اسلامی و نیازهای کشور، حضور در آن میدان‌ها را لازم می‌داند، پیش روی بسیجیان شکل گرفت.
وی بسیج را سپاهی مسلّح به ایمان و مجهّز به شهادت طلبی دانست و گفت: فرهنگ بسیجی فرهنگ معنویت، شجاعت و آزادگی است و بسیجیان آرمان ها و ارزش ها را بر هر کاری مقدم میدانند.
مدیرکل بنیاد ایلام گذشت و پایبندی به ولایت فقیه را از مهمترین شاخصه های بسیج برشمرد و خاطر نشان ساخت: هیچ نظامی در سراسر دنیا همانند نظام جمهوری اسلامی ایران این اقتدار را ندارد. بسیجی بودن، انقلابی بودن، روح شهادت طلبی موجود در تفکر و ایدئولوژی بسیج، باعث این اقتدار است و وجود همین تفکر در دوران جنگ تحمیلی، منجر به عقب نشینی دشمنان متجاوز شد.
لازم به ذکر است در پایان این مراسم با اهدای لوح یادبود از آقای سجاد عزیزی و خانم سهیلا رضایتی به عنوان بسیجیان نمونه بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام تقدیر و تجلیل شد.


انتهای پیام/