مهم‌ترین برگ تاریخ کشور دفاع مقدس است

تاریخ انتشارسه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۹
کد مطلب : ۳۵۹۳۱۷
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان فاروج گفت: دفاع مقدس یکی از مهم‌ترین وقایع تاریخی کشور ما است که بسیج در آن نقش پررنگی داشت.
مهم‌ترین برگ تاریخ کشور دفاع مقدس است
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی، به مناسبت هفته بسیج صبح امروز موسی درگاهی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران فاروج به‌اتفاق همکاران با خانواده بسیجی شهید ربیعی دیدار و گفت‌وگو کرد.
موسی درگاهی ضمن تبریک هفته بسیج وزنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدای بسیجی تصریح کرد: دفاع مقدس یکی از مهم‌ترین وقایع تاریخی کشور ما است که بسیج در آن نقش پررنگی داشت.
وی در ادامه افزود: بسیج مدرسه عشق است و مکتب شاهدان و شهیدان گمنامی است که پیروانش بر گلدسته‌های رفیع آن اذان شهادت سر داده‌اند.
وی خاطرنشان کرد: سلاح بسیج ایمان، منطق و عدالت اسلامی است و تمامی فعالیت‌های بسیج باهدف رضایت خداوند و به‌صورت داوطلبانه و خودجوش و در مسیر «عندربهم یرزقون» انجام می‌شود.
وی در ادامه به فرمایش امام خامنه‌ای درباره بسیج اشاره کرد و افزود: امام خامنه‌ای فرموده‌اند یاد شهیدان نباید از ذهنیت‌ها خارج شود، شهیدان را باید زنده نگاه داشت و یادشان را باید گرامی بداریم. امروز اگر جلوه‌های زیبای پرشور حضور جوانان را در عرصه‌های پرخطر فلسطین و لبنان مشاهده می‌کنیم این روحیه از بسیج است. مطمئن باشید اگر حضور بسیج مستضعفین در هشت سال دفاع مقدس نبود امروز سرنوشت کشور چیز دیگری بود..