با گرامیداشت هفته بسیج،

بسیجیان نمونه پایگاه مقاومت شهید درویشی بنیاد خراسان جنوبی تجلیل شدند

تاریخ انتشارسه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۴۳
کد مطلب : ۳۵۹۳۱۸
مراسم گرامیداشت هفته بسیج و تجلیل از بسیجیان نمونه پایگاه مقاومت شهید درویشی به صورت ویدئو کنفراس همزمان در سراسر کشور برگزار شد.
بسیجیان نمونه پایگاه مقاومت شهید درویشی بنیاد خراسان جنوبی تجلیل شدند
به گزارش ایثار و احد خراسان جنوبی ، مراسم گرامیداشت هفته بسیج با حضور اوحدی معاون رئیس جمهمور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران به صورت ویدئو کنفرانس همزمان در سراسر کشور و در استان با همراهی حجت الاسلام عزیزی مدیر کل و خانه زرین معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی برگزار شد.
در حاشیه این مراسم مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی با گرامیداشت هفته بسیج ، اهمیت بسیج و ترویج فرهنگ بسیجی و نقش آن در پیشرفت کشور را مهم دانست و گفت: بسیج نماد اقتدار، مقاومت و بصیرت ملی است که همواره در مقاطع حساس و سخت با خنثی‌سازی توطئه‌های فراروی کشور، در همه‌ی ابعاد مختلف اعم از فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و نظامی، گام‌های راهبردی تعیین کننده و اثرگذاری را در مسیر حفاظت و حراست از نظام مقدس جمهوری اسلامی و پیشرفت و تعالی انقلاب و میهن اسلامی برداشته است. 
حجت الاسلام عزیزی افزود: هفته بسیج در حقیقت فرصت و بهانه ای برای زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا، ارزشها و روح بسیجی در آحاد ملت به خصوص نسل جوان است.
گفتنی است در انتهای جلسه به رسم یادبود به 2 نفر از کارکنان بسیجی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی  با اهدا لوح و هدایا تقدیر و تشکر بعمل آمد.