برگزاري همایش سراسری" پیروان ولایت" بصورت ویدئو کنفرانسی

تاریخ انتشارسه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۲
کد مطلب : ۳۵۹۳۲۴
همایش سراسری پیروان ولایت ویژه بسیجیان بنیاد شهید بصورت ویدئو کنفرانسی و با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان غربی برگزار شد.
برگزاري همایش سراسری" پیروان ولایت" بصورت ویدئو کنفرانسی
به گزارش ایثار آذربايجان غربي؛ مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان غربی در این همایش ضمن تبریک هفته بسیج و ولایت امام حسن عسکری(ع) گفت:پس از گذشت ۴۰ سال از تشکیل بسیج، افق‌های جدیدی در اعتلای این شجره طیبه مشاهده می‌شود.

مهدی فعال اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران در بسیاری از عرصه‌ها در مقابله با استکبار یا پیروز شده و یا اجازه رسیدن دشمنان به مطامع خود را نداده است، خداوند متعال در قرآن کریم فرمود: «اگر خدا را یاری کنید خداوند نیز شمارا یاری خواهد کرد.» بنابراین امیدواریم در راستای مبارزه با استکبار به‌گونه‌ای پیش برویم که روز قیامت در مقابل شهدا و امام بزرگوارمان سربلند باشیم.

وی با اشاره به لزوم تلاش کارکنان بنیاد برای خدمت‌رسانی هرچه بیشتر به جامعه ایثارگری خاطرنشان کرد: خدمت شایسته به جامعه ایثارگری در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت مؤثر است ضمن اینکه دانش، صبر و بصیرت، نیاز امروز جامعه ما است و خوشبختانه ملت ایران و جامعه ایثارگری در این زمینه سربلند است.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران با قدردانی از اعضای شورای بسیج و اقامه نماز در خصوص برگزاری مسابقه فرهنگی کتابخوانی( سلام بر ابراهیم ) بر اجرای برنامه های فرهنگی در شرایط امروز جامعه بویژه در بستر مجازی برای خانواده های تحت پوشش تاکید نمود.

گفتنی است در پایان این همایش از علی صادقی قلقاچی و مهناز حاجی محمدی به عنوان کارکنان نمونه بسیجی کشوری تقدیر شد.