ضرورت ادامه طرح پایش سلامت باوجود ویروس کرونا

تاریخ انتشارسه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۸
کد مطلب : ۳۵۹۳۲۸
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان گرمه گفت: با توجه به شرایط موجود و بیماری کرونا، جدیت در ادامه طرح پایش سلامت جهت جامعه هدف در معرض ابتلا و پرخطر ضروری است.
ضرورت ادامه طرح پایش سلامت باوجود ویروس کرونا
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی ادامه طرح پایش سلامت والدین معزز شهدا در شهرستان گرمه انجام گرفت.
این طرح توسط حضور طالبی پزشک معتمد بنیاد از ایثارگران و جانبازان دفاع مقدس و همراهی همکاران بنیاد این شهرستان با حضور در منازل والدین عزیز انجام گرفت.
نوروزی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان گرمه گفت: در شرایط کنونی بیماری کرونا و با توجه به کهولت سن والدین معزز خصوصاً در معرض خطر قرار داشتن آنان، مجموعه بنیاد تمام تلاش و عزم خود را در حوزه بهداشت و درمان برای سلامت والدین معزز بسیج خواهد کرد.
وی در ادامه افزود: در راستای قدردانی و سپاسگزاری از این قشر معزز و آسیب‌پذیر ازنظر جسمی بر این باور هستیم وظیفه ماست که با همراهی و حضور پزشک معتمد در محل منازل ایشان پیگیر امور درمانی این عزیزان باشیم و به حتم خصوصاً در این ایام بیماری ویروس منحوس کرونا به جد و به‌صورت مستمر از والدین معزز و به‌صورت چندمرحله‌ای دیدار و پیگیر شرایط جسمی این بزرگواران خواهیم بود.
در ادامه دکتر طالبی نیز افزود: در شرایط کنونی از طرح مذکور با تمام توان حمایت خواهم کرد چون شرایط فعلی نیز تفاوتی با ایام دفاع مقدس ندارد و راه ایثارگری و ترویج فرهنگ ایثار همچنان به قوت خود پابرجاست و بنده این وظیفه را بر خود می‌دانم در جهت ترویج این فرهنگ تمام اهتمام و تلاشم را بکار گیرم و بر این عقیده هستم که خدمت گذاری به این قشر معزز وظیفه همگی ما بوده و خواهد بود و خود را به‌نوعی جای فرزندان این پدر مادران می‌دانم.