مدیرکل بنیاد اردبیل گفت :

بسیجی بر سر پیمان خود با شهدا و ولایت ایستاده است

تاریخ انتشارسه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۱۰
کد مطلب : ۳۵۹۳۳۳
مدیرکل بنیاد اردبیل تصریح کرد : در پیچ و خم های زندگی و تنگناهایی که دشمن ایجاد می کند بسجی بر سر پیمان خود با شهدا و ولایت ایستاده و بر وفای به آن همچنان در صحنه است .
بسیجی بر سر پیمان خود با شهدا و ولایت ایستاده است
به گزارش ایثار  از واحد استان اردبیل ، مراسم تجلیل از بسیجیان نمونه بنیاد اردبیل  همزمان با برگزاری این مراسم بصورت ویدئو کنفراس از بنیاد مرکز  پیش از ظهر امروز سه شنبه چهارم آذر 99 برگزار شد .
 مدیرکل بنیاد اردبیل در آیین اهدای لوح تقدیر بسیجیان نمونه گفت : هفته بسیج و یاد و خاطره شهدا و امام شهدا را گرامی داشته و به روح با عظمت انها درود می فرستیم و برای رهبرمعظم انقلاب اسلامی و بسیجیان عزیز آرزوی سلامتی می کنیم .
 شاهی با بیان اینکه از سخنان پر بار مهندس اوحدی نهایت استفاده را کردیم و بیانات ایشان جلسه را اقنا کرد افزود :امام راحل از بسیج به عنوان مدرسه عشق تعبیر کرده اند و معنی و مفهوم تفکر ناب دین محمدی و اسلام را در واژه بسیج دانسته و رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز همان تفکر را دنبال می کنند .
مدیرکل بنیاد گفت : تصور ما این است با تنگناهایی که دشمن برای ما ایجاد کرده است در امتحان بسیار عظیمی هستیم  اینکه چقدر بر روی عهد و پیمان خود ایستاده ایم  و تسلیم ناملایمات روزگار و فشارهای مختلف نشویم  بسیار مهم است و بی شک بسیجی بر سر تعهد و پیمانی که با شهدا و امام شهدا و ولایت بسته ایستاده  و  ثابت قدم است .
شاهی خاطرنشان کرد : بسیجی راه شهدا را ادامه می دهد و هر چه از دوران دفاع مقدس دور می شویم با همه سختی هایی که پیش می آید مقاومت و ایستادگی کرده و در صحنه های مختلف همچنان یار و یاور انقلاب و مردم است .
در ادامه سه نفر از همکاران به عنوان بسیجی نمونه لوح تقدیر دریافت کردند .
انتهای پیام ./
.