سرپرست بنیاد استان:

بسیج حافظ ره آوردهای انقلاب جهانی اسلام است

تاریخ انتشارسه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۱۹
کد مطلب : ۳۵۹۳۳۷
سرپرست بنیاد استان در مراسم تجلیل از کارمندان نمونه بسیجی بیان داشت: بسیج تکیه بر قدرت لایزال الهی دارد و به این قدرت بیکران الهی می بالد و از این روست که حافظ همه ره آوردهای انقلاب جهانی اسلام است.
بسیج حافظ ره آوردهای انقلاب جهانی اسلام است
به گزارش ایثار سیستان و بلوچستان، به مناسبت هفته بسیج، صبح امروز سه شنبه چهارم آذرماه، همایش محوری "پیروان ولایت" و تجلیل از کارمندان بسیجی نمونه پایگاه های بنیاد شهید و امور ایثارگران به طور همزمان با سراسر کشور در سالن اجتماعات اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان سیستان و بلوچستان برگزار شد.
سرپرست اداره کل بنیاد استان در مراسم تجلیل از کارمندان نمونه بسیجی این اداره کل، ضمن تبریک هفته بسیج و تقدیر از همه کارمندان بسیجی استان اظهار داشت: همه کارکنان نظام جمهوری اسلامی باید تفکر بسیجی را در دستور کار قرار دهند زیرا ایثار و کار جهادی موجب می‌شود به اهداف خود دست یابیم.
دکتر منصور جاوید فر بصیرت را یکی از ویژگی های بسیجیان برشمرد و افزود: دشمنان به دنبال کمرنگ کردن ارزش‌های انقلاب اسلامی در جامعه هستند و باید با بصیرت و هوشمندی در مقابل آنان ایستاد و بسیجیان با بصیرت در این امر نقش مهمی را در جامعه دارند.
وی کارمندان بسیجی را الگوی جامعه خواند و تصریح کرد: تلاش و جدیت شما کارمندان بسیجی درخت امیدی است که اقشار مختلف جامعه را در نظام جمهوری اسلامی ایران به افقی روشن‌تر هدایت می‌کند.
سرپرست بنیاد استان ادامه داد: بسیج تکیه بر قدرت لایزال الهی دارد و به این قدرت بیکران الهی می بالد و از این روست که حافظ همه ره آوردهای انقلاب جهانی اسلام است.
گفتنی ست این مراسم با حضور سرهنگ بیگ نژاد مدیر سازمان بسیج کارمندان استان، سرهنگ دوم پاسدار نکویی فرمانده حوزه مقاومت بسیج صاحب الزمان ادارات کل، غلامی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی اداره کل بنیاد برگزار شد و در پایان از آقایان احمدعلی خاکسفیدی و یونس اربابی منتخب  کارکنان نمونه بسیجی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان تقدیر و تجلیل به عمل آمد.
انتهای خبر/
 
 
تنظیم: مهدیه معظمی