جذب صددرصدی تسهیلات مسکن بنیاد گرمه

تاریخ انتشارسه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۴۲
کد مطلب : ۳۵۹۳۴۶
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان گرمه با اعلام خبر موفقیت جذب صد درصد تسهیلات مسکن بنیاد گرمه به‌عنوان تنها بنیاد شهید استان از تعدادی مسئول شعبه و مسئول اعتبارات شعب تجلیل کرد.
جذب صددرصدی تسهیلات مسکن بنیاد گرمه
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی در راستای تکریم قشر معزز ایثارگران، نوروزی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان گرمه طی بازدید و مراجعه سرزده به شعب بانک عامل شهرستان پیگیری امور تسهیلات مسکن ایثارگران در سال جاری شد.
در این بازدید نوروزی گفت: بر خود وظیفه می‌دانیم با تقدیر و تشکر از همکاری شعب و کارکنان محترمشان در انجام امور جامعه معزز ایثارگران در پرداخت تسهیلات جاری بنیاد بالأخص تسهیلات مسکن و اشتغال گوشه‌ای از زحمات این دوستان و همکاری‌شان با خانواده معزز شهدا و ایثارگران را قدر نهیم.
وی در ادامه افزود: بر این باور هستیم بتوانیم همچون قبل با تعامل و همکاری دوطرفه از ایجاد و بروز هرگونه مراجعه اضافی پرهیز کنیم، شایسته است شعب نیز خصوصاً در این ایام مواجهه با ویروس منحوس کرونا حتی‌الامکان از طولانی کردن روال بانکی این تسهیلات خودداری نموده و در مراجعات کمتر، روال پرونده ایشان به جذب تسهیلات منتج شود.
در ادامه ضمن پیگیری مشکلات موجود در انجام پرونده‌های تسهیلات مسکن و اشتغال، مواردی در خصوص تأمین ضمانت ایثارگران از سوی شعب طرح و همچنین مقرر شد در خصوص اشتغال‌زایی طرح‌های دامداری مجری طرح ملزم در ارائه مدارک بیمه دام‌ها قرار گیرند.
گفتنی است در این بازدید از چند شعبه بانک‌های عامل: ملی، سپه، ملت، کشاورزی، مسکن و صادرات شهر گرمه دیدار به عمل آمد و در خلال این برنامه به دلیل اینکه در طی سه سال اخیر این شهرستان تنها شهرستان در جذب صد درصد تسهیلات مسکن در استان بوده از تعدادی مسئول شعبه و مسئول اعتبارات شعب تجلیل به عمل آمد.