مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان:

باید واگذاری زمین به ایثارگران عملیاتی گردد

تاریخ انتشارسه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۳۱
کد مطلب : ۳۵۹۳۴۸
در راستای برنامهٔ اجرائی شدن تفاهم‌نامهٔ زمین و مسکن ایثارگران استان کرمان، با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان جلسه‌ای در دفتر معاون املاک اداره راه و شهرسازی استان کرمان برگزار شد.
باید واگذاری زمین به ایثارگران عملیاتی گردد
به گزارش ایثار کرمان،  ظهر امروز سه‌شنبه 4 آذرماه 99 احمد گروئی ساردو مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان با همراهی سید مهدی قاضی رئیس اداره مسکن و ساماندهی گلزارها بنیاد استان طی نشستی با علی عباسی پور معاون املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان کرمان در خصوص واگذاری زمین و مسکن به خانواده معظم شهدا و ایثارگران، بر اساس تفاهم‌نامه مهرماه بنیاد با اداره کل راه و شهرسازی استان به تبادل‌نظر پرداختند.
در این نشست  مدیرکل بنیاد استان با اشاره به جلسات متعددی که تاکنون در این خصوص با ادارات راه و شهرسازی شمال و جنوب استان برگزارشده، گفت: بستن تفاهم‌نامه تنها قدم اول است و باید سعی شود این مهم تا حداکثر ظرفیت‌های ممکن استان، به ثمر برسند. اینکه فکر کنیم تفاهم‌نامه بسته شد و کار تمام است حرف درستی نیست. این کار باید مستمر و مکرر پیگیری شود تا انشا الله به ثمر برسد و ما تلاش داریم این برنامه واگذاری زمین و تأمین مسکن برای ایثارگران عملیاتی گردد.
عباسی نیز در این جلسه با اشاره به این موضوع که  زندگی  امروز تمام جامعهٔ ما مدیون خون پاک شهدا و ایثارگران است، گفت: امیدواریم بتوانیم با استفاده از تمامی ظرفیت استان کاری کنیم تا مدیون خون شهدا و ایثارگران نباشیم. باوجود نوسانات شدید بازار امیدواریم این تفاهم‌نامه راه را برای خانه‌دار شدن ایثارگران معزز بازنماید.
در ادامه این جلسه مقرر شد به‌صورت موقت یک نیرو از بنیاد در اداره راه و شهرسازی مستقرشده تا پیگیری حل مشکلات زمین و مسکن ایثارگران سریع‌تر و دقیق‌تر انجام پذیرد.
انتهای پیام./