ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بدون تکریم ایثارگران ممکن نیست

تاریخ انتشارسه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۲۸
کد مطلب : ۳۵۹۳۵۴
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان در ملاقات با جمعی از ایثارگران گفت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بدون تکریم ایثارگران ممکن نیست. اگر بخواهیم فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه نهادینه کنیم، باید از جامعه ایثارگری خود حمایت و از آنان الگوگیری کنیم.
ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بدون تکریم ایثارگران ممکن نیست
به گزارش «ایثار»، عبدالله پاکاری در راستای تکریم ارباب رجوع و رسیدگی به مشکلات خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر، امروز سه‌شنبه 4 آذرماه از ساعات اولیه وقت اداری در مرکز ستاد استان با جمعی از ایثارگران ملاقات کرد.
در این ملاقات، مدیرکل بنیاد استان به ‌صورت چهره‌به‌چهره با مراجعان دیدار و ضمن بررسی درخواست‌ ایثارگران استان گیلان، دستورات لازم را به منظور رفع مشکلات آنان صادر کرد.
پاکاری همچنین در حاشیه دیدارهای امروز عنوان کرد: خانواده‌های معظم شهدا در هشت سال دفاع مقدس حماسه‌آفرینی کردند و امروز هم مانند همان سال‌ها در تمامی عرصه‌های جهاد و ایثارگری حضوری فعال و موثر دارند.
وی با اشاره به این‌که ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بدون تکریم ایثارگران ممکن نیست، گفت: اگر بخواهیم فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه نهادینه کنیم نیازمند این هستیم تا جامعه ایثارگری خود را حمایت و از آنان الگوگیری کنیم.
انتهای پیام/