اولویت کار در بنیاد خدمت به ایثارگران است

تاریخ انتشارچهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۸
کد مطلب : ۳۵۹۳۹۲
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران پس از دیدار با ایثارگران گفت: اولویت کار در بنیاد، خدمت به ایثارگران است.
اولویت کار در بنیاد خدمت به ایثارگران است
به گزارش «ایثار»، هدایت مظلومی در دیدار با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران مسائل و درخواست‌های ایثارگران در حوزه‌های درمانی، مسکن و اشتغال را بررسی کرد و گفت: خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران نور چشمان نظام و انقلاب هستند و خدمت به آنان اولویت اصلی کار در بنیاد است.
مدیرکل بنیاد استان مازندارن گفت: باید خادمان خوبی برای ایثارگران باشیم تا با عملکرد مثبت، ارزش کار خود را بالا ببریم و میزان رضایتمندی و تکریم را در سازمان افزایش دهیم.
مظلومی بابیان اینکه شیوع ویروس منحوس کرونا و عدم مراجعه حضوری مخاطبان کوچکترین خللی در امر خدمت‌رسانی به ایثارگران استان ایجاد نخواهد کرد، گفت: کارکنان بنیاد مازندران در هر شرایطی برای خدمتگزاری به خانواده‌های معزز شهدا، جانبازان و آزادگان بصورت حضوری و تلفنی آمادگی کامل دارند.
وی خاطرنشان کرد: شهدا و ایثارگران در سخت‌ترین شرایط برای حفظ تمامیت ارضی کشورمان جان عزیز خویش را فدا کردند تا آسیبی به ایران اسلامی وارد نشود. اگر برای حل مشکل خانواده‌های بزرگوار و صبور شهدا و ایثارگران قدمی برداشته می‌شود این جزو وظیفه اخلاقی، دینی و شرعی ما محسوب می‌شود.
 انتهای پیام/