انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین بنیاد و اداره‌کل میراث فرهنگی گلستان

تاریخ انتشارچهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۲
کد مطلب : ۳۵۹۴۰۵
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان از انعقاد تفاهم‌نامه همکاری فی‌مابین اداره‌کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان با اداره‌کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی این استان خبر داد.
انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین بنیاد و اداره‌کل میراث فرهنگی گلستان
به گزارش «ایثار»، اسرافیل وزیری از انعقاد تفاهم‌نامه همکاری فی‌مابین اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان با اداره‌کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی این استان خبر داد و گفت: این تفاهم‌نامه همکاری مشترک با اداره‌کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گلستان در راستای حمایت از اجرا و توسعه طرح‌های خوداشتغالی و کارآفرینی خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران و استفاده از ظرفیت‌های موجود دو دستگاه منعقد شد.
وی افزود: کمک به تأمین اشتغال ایثارگران، کمک به اشتغال پایدار شاغلان کسب‌وکارهای کوچک و متوسط و کارآفرینان تحت پوشش بنیاد در حوزه‌های مختلف مرتبط با میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، تلاش برای ساماندهی و توسعه طرح‌های خوداشتغالی و کارآفرینی مربوط به ایثارگران و کمک به فرهنگ گردشگری ایثارگران ازجمله اهداف این تفاهم‌نامه است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان گفت: با امضای این تفاهم‌نامه هم‌افزایی خوب بین دستگاهی به وجود آمده و اثرات آن منشأ خیروبرکت برای جامعه ایثارگری استان و اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی است.
انتهای پیام/