واگذاری زمین و مسکن به ایثارگران باید عملیاتی شود

تاریخ انتشارچهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۲۱
کد مطلب : ۳۵۹۴۱۳
مدیرکل بنیاد استان کرمان با اشاره به تفاهم‌نامه بنیاد با اداره کل راه و شهرسازی استان کرمان گفت: واگذاری زمین و مسکن به ایثارگران باید عملیاتی شود.
واگذاری زمین و مسکن به ایثارگران باید عملیاتی شود
به گزارش «ایثار»، احمد گروئی‌ساردو سه‌شنبه چهارم آذرماه در نشستی با علی عباسی‌پور معاون املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان کرمان در خصوص واگذاری زمین و مسکن به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، بر اساس تفاهم‌نامه مهرماه بنیاد با اداره کل راه و شهرسازی استان کرمان به تبادل‌نظر پرداختند.
مدیرکل بنیاد استان کرمان در این نشست با اشاره به جلسات متعددی که تاکنون در این خصوص با ادارات راه و شهرسازی شمال و جنوب استان برگزار شده است، گفت: بستن تفاهم‌نامه تنها قدم اول است و باید سعی شود این مهم تا حداکثر ظرفیت‌های ممکن استان، به ثمر برسد. اینکه فکر کنیم تفاهم‌نامه امضا شد و کار تمام است حرف درستی نیست. این کار باید مستمر و مکرر پیگیری شود تا به ثمر برسد و ما تلاش داریم این برنامه واگذاری زمین و تأمین مسکن برای ایثارگران عملیاتی شود.
علی عباسی‌پور معاون املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان کرمان  در این نشست با اشاره به این موضوع که  زندگی امروز تمام جامعه ما مدیون خون پاک شهدا و ایثارگران است، گفت: امیدواریم بتوانیم با استفاده از تمامی ظرفیت استان کاری کنیم تا مدیون خون شهدا و ایثارگران نباشیم. باوجود نوسانات شدید بازار امیدواریم این تفاهم‌نامه راه را برای خانه‌دار شدن ایثارگران معزز باز کند.
انتهای پیام/