بسترهای ارتباطات غیرحضوری ایثارگران با بنیاد تقویت شد

تاریخ انتشارچهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۲۱
کد مطلب : ۳۵۹۴۲۹
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران گفت: بسترهای پاسخگویی غیرحضوری به ایثارگران را تقویت کردیم و کارشناسان در میز خدمت، خدمات مورد نیاز ایثارگران را بطور کامل انجام می‌دهند.
بسترهای ارتباطات غیرحضوری ایثارگران با بنیاد تقویت شد
به گزارش «ایثار»، عبدالله مرتضوی صبح امروز چهارشنبه با حضور در میز خدمت در ساختمان شهید رجایی بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران در دیدار با 14 ایثارگر و خانواده‌های معظم شهدا با تأکید بر اصل تکریم ایثارگران گفت: اساس میز خدمت، تکریم ایثارگران و رسیدگی سریع به درخواست این عزیزان است و باید نیازهای ایثارگران را در این حوزه در حداقل زمان برطرف کنیم. 
مدیرکل بنیاد شهرستان‌های استان تهران گفت: بسترهای پاسخگویی غیرحضوری به ایثارگران را تقویت کردیم و کارشناسان در میز خدمت، خدمات مورد نیاز ایثارگران را بطور کامل انجام می‌دهند.
وی اساس کار در  بنیاد را خدمتگزاری به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران دانست و تصریح کرد: نگاه کارکنان در بنیاد شهرستان‌ها اگرچه انجام‌وظیفه سازمانی است، اما خدمت به ایثارگران عزیز را یک افتخار می‌دانند ازاین‌رو خدمت به ایثارگران و خاندان معظم شهدا یک افتخار محسوب می‌شود.
مرتضوی با اشاره به شرایط کشور و درگیری با بیماری کوید 19 گفت: به ایثارگران عزیز توصیه کردیم تا برای حفظ سلامت خودشان در خانه بمانند و از طریق غیرحضوری و راه‌های ارتباطی که اطلاع‌رسانی شده است، درخواست‌های خود را مطرح کنند و ما نیز در بنیاد شهرستان‌های استان تهران، پیگیری می‌کنیم تا این درخواست‌ها در حداقل زمان انجام شود.
انتهای پیام/