بسیج فرهنگ و ارزشی مقدس برای خدمت به کشور است

تاریخ انتشارچهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۱۳
کد مطلب : ۳۵۹۴۳۷
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز بسیج را فرهنگ و ارزشی مقدس برای خدمت به کشور و دفاع از آرمان‌های انقلاب دانست و گفت: احساس مسئولیت و تعهد در برابر انقلاب مهم‌ترین و بارزترین ویژگی بسیج است.
به گزارش «ایثار»، سلیمان رستمیان به همراه جمعی از بسیجیان و اعضای شورای بسیج بنیاد البرز صبح امروز 5 آذرماه با حضور در مزار شهدای گمنام نور الشهدا ضمن کوه‌پیمایی به مقام شهدا ادای احترام و بار دیگر با آرمان‌های انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.
رستمیان در این مراسم با گرامی‌داشت یاد و خاطر شهدا و تبریک هفته بسیج گفت: فرمان تاریخی امام راحل مبنی بر تشکیل بسیج در پنجم آذرماه سال ۱۳۵۸ زمینه‌ساز تشکیل سازمان مردمی و پرافتخار و حماسه‌ساز در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بود که تا به امروز بازویی توانمند برای انقلاب بوده و خواهد بود.
وی افزود: بسیج سازمانی مردمی و یک فرهنگی عظیم است که تمام خوبی‌ها را در درون خود شامل می‌شود و تا به امروز در ادوار و عرصه‌های مختلف یاری‌رسان کشور و انقلاب بوده است. همه میدان‌هایی که بسیج در آن حضور پیداکرده است، میدان‌های ملی است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز بسیج را فرهنگ و ارزشی مقدس برای خدمت به کشور و دفاع از آرمان‌های انقلاب دانست و تصریح کرد: بسیج بازوی توانمند انقلاب اسلامی در گذرگاه‌های حساس است و ما هم به عنوان بخشی از این خانواده عظیم نسبت به کشور و انقلاب وظیفه‌ای مضاعف داریم.
وی تاکید کرد: بسیجیان در هر شرایطی باید آماده خدمت به مردم و دفاع از نظام جمهوری اسلامی باشند. هفته بسیج بهترین فرصت برای احیای ارزشهای انقلاب است ارزشهایی که هزاران بسیجی در ادوار مختلف تاریخ ازجمله 8 سال دفاع مقدس برای آن جان‌فشانی کردند و جانباز و شهید شدند.
مشاور امور ایثارگران استانداری البرز گفت: ما امروز در کسوت بسیجی و کارکنان بنیاد به‌عنوان سرباز نظام و انقلاب وظیفه‌ای دوچندان داریم و باید با روحیه بسیجی به ایثارگران خدمت کنیم و باید بدانیم خدمت به ایثارگران همان خدمت به انقلاب و ارزش‌های انقلاب است که اجری دوچندان دارد.
انتهای پیام/