ایثارگران ضامن پایداری نظام اسلامی هستند

تاریخ انتشارچهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۵۲
کد مطلب : ۳۵۹۴۵۰
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه با بیان اینکه ایثارگران ضامن پایداری نظام هستند، گفت: ایثارگران و جانبازان ولی‌نعمتان مردم و کشور هستند.
ایثارگران ضامن پایداری نظام اسلامی هستند
به گزارش «ایثار»، حجت‌الاسلام هادی عسگری در دیدار با گروه پیگیری امور جانبازان نخاعی، از جانبازان به عنوان یادگاران هشت سال دفاع‌مقدس و سندهای زنده دوران ایثار و شهادت یاد کرد و با گرامی‌داشت هفته بسیج، عزت، اقتدار و امنیت کشور را حاصل فداکاری شهدا، ایثارگران و بسیجیان دلاوری دانست که از جان، مال و هستی خود گذشتند و پایداری نظام اسلامی را تضمین کردند.
مدیرکل بنیاد کرمانشاه با بیان اینکه ایثارگران ضامن پایداری نظام هستند، گفت: ایثارگران و جانبازان ولی‌نعمتان مردم و کشور هستند و به همین خاطر خدمتگزاران نظام وظیفه دارند هر آنچه را که در توان دارند به منظور رفع مشکلات این سرمایه‌های بزرگ و ارزشمند به کار بسته و در خدمتگزاری آنان از هیچ کوششی دریغ نورزند.
حجت‌الاسلام عسگری بر پیگیری مجدانه مسائل و مشکلات جانبازان نخاعی استان تأکید کرد و گفت: مردم و مسئولان مدیون ایثارگری‌های شما سندهای زنده و یادگاران هشت سال دفاع مقدس هستند و تلاش در جهت رفع مشکلات شما عزیزان افتخار بزرگی است و بهای قدردانی از زحمات شما عزیزان، انجام خدمت صادقانه و مستمر در این عرصه جهادی است.
انتهای پیام/