خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران موهبت الهی هستند

تاریخ انتشارپنجشنبه ۶ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۴۳
کد مطلب : ۳۵۹۵۴۲
مدیرکل بنیاد ایلام گفت: خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران موهبت الهی و بزرگترین سرمایه ملت و نظام هستند، چرا که تمام زندگی خود و خانواده‌هایشان را وقف انقلاب و نظام اسلامی کردند.
خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران موهبت الهی هستند
به گزارش «ایثار»، به مناسبت سالروز تاسیس بسیج مستضعفین و هفته بسیج، اسدالله تولیده مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام و سردار شاکرمی فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی با «شیرزاد فتاحی» و «حجت اله ملکی»، از جانبازان گرانقدر ۷۰ درصد دوران دفاع مقدس دیدار و از صلابت و ایستادگی آنان تجلیل کردند.
تولیده در حاشیه این دیدارها ضمن تبریک سالروز تاسیس بسیج مستضعفین، گفت: این تفکر بسیجی است که در حال حاضر توانسته این نیرو را به نیروی پرتوان برای پاسداری از اسلام و ارزش‌ها تبدیل کند و همدلی مردم ایران در دفاع از میهن اسلامی را به منصه ظهور رساند.
وی تجلیل از خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران را ادای دین و تکلیف شرعی دانست و گفت: خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، موهبت الهی و بزرگترین سرمایه ملت و نظام هستند چرا که با باورهای الهی و اعتقادات دینی، تمام زندگی خود و خانواده‌هایشان را وقف انقلاب و نظام کرده‌اند.
وی بر ضرورت بیان رشادت‌های شهدا و ایثارگران در دوران دفاع مقدس تأکید کرد و گفت: تجلیل از آنان باید به معنای واقعی کلمه و به عنوان یک وظیفه در جامعه فرهنگ‌سازی شود، چرا که تجلیل از این عزیزان، تجلیل از هویت ایثارگری است.
مدیرکل بنیاد ایلام با تاکید بر اینکه تکریم ایثارگران، سرلوحه امور همه کارکنان بنیاد است، خاطر نشان کرد: باید همواره با نگاه ترویج روحیه شهادت طلبی در جامعه و حفظ شان و جایگاه خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، با تمام توان در خدمت این قشر عزیز باشیم.
لازم به ذکر است جانباز گرانقدر «شیرزاد فتاحی» با عضویت بسیج در تاریخ ۲۹ آذر سال ۶۶ در مهران به فیض جانبازی نائل آمد و جانباز سرافراز «حجت اله ملکی» با عضویت سپاه در ۲۱ آبان سال ۸۴ در حین انجام ماموریت در منطقه مرزی قلاویزان به افتخار جانبازی رسید.
انتهای پیام/