خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران حافظان اصلی نظام اسلامی هستند

تاریخ انتشارپنجشنبه ۶ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۰۳
کد مطلب : ۳۵۹۵۴۳
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان گفت: خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران در تثبیت و قوام نظام جمهوری اسلامی ایران جزو ارکان اصلی به شمار می‌آیند و حافظان اصلی نظام اسلامی هستند.
خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران حافظان اصلی نظام اسلامی هستند
به گزارش «ایثار»، رضا نجفی به مناسبت هفته بسیج به همراه روسای بنیاد شهید و امور ایثارگران سنندج و بیجار با خانواده‌های شهدا و ایثارگران بسیجی این شهرستان‌ها دیدار کرد و ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، گفت: بسیجی مظهر ایثار و فداکاری برای اسلام و ملت است و ما باید به این شجره طیبه که به فرمان امام راحل و از دل مردم تشکیل شد افتخار کنیم و در هر لباس و مقامی که هستیم بسیجی‌وار به مردم خدمت کنیم.
مدیرکل بنیاد استان کردستان افزود: با افتخار باید گفت که 706 نفر از شهدای کردستان بسیجی هستند که ثمره آن اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی است. خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران در تثبیت و قوام نظام جمهوری اسلامی ایران جزو ارکان اصلی به شمار می‌آیند و حافظان اصلی نظام اسلامی هستند.
وی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در بین نسل امروز را مورد تاکید قرار داد و گفت: تربیت فرزندان نیکو توسط خانواده‌های شهدا به ما مسئولان و مردم درس‌های بزرگی داده و کمترین کار ما ادامه دادن راه شهدا و ایستادن در مسیر ولایت است. صبر و استقامت خانواده‌های معظم شهدای والامقام یک الگوی فراموش‌نشدنی برای ملت ایران اسلامی است و با توجه به اینکه خانواده‌های شهدا مایه افتخار و مباهات برای کشور ما هستند باید از این سرمایه عظیم و معنوی با جان و دل صیانت کنیم.
انتهای پیام/