خدمت به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، ماندگار و تأثیرگذار است

تاریخ انتشارپنجشنبه ۶ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۱۹
کد مطلب : ۳۵۹۵۵۱
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان چهار محال و بختیاری در نشست هم‌اندیشی با پزشکان طرح پایش سلامت گفت: خدمت به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران خدمتی ماندگار و تأثیرگذار است.
خدمت به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، ماندگار و تأثیرگذار است
به گزارش «ایثار»، فریبرز نجفی در نشست هم‌اندیشی پزشکان طرح پایش سلامت طرف قرارداد با بنیاد ضمن قدردانی از تلاش‌های پزشکان با توجه به شرایط خاص کشور و درگیری با ویروس کرونا گفت: تعداد زیادی از والدین معظم شهدا به دلیل کهولت سن و شرایط خاص جامعه قادر به مراجعه به مراکز درمانی نیستند و پزشکان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی با مراجعه به منازل این عزیزان، ایشان را معالجه و ویزیت کرده‌اند.
نجفی گفت: خدمت به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران خدمتی ماندگار و تأثیرگذار است، خدمت‌رسانی به این عزیزان باید با حفظ شأن و منزلت خانواده‌ها و همراه با تکریم این عزیزان صورت گیرد و این‌گونه خدمت، خدمتی تأثیرگذار خواهد بود.
مدیرکل بنیاد استان چهارمحال و بختیاری گفت: هیچ خدمتی با مقام صبر و ایثار و مقاومت ایثارگران و خانواده‌های معظم شهدا برابری نمی‌کند، والدین گرانقدر شهدا و ایثارگران سرمایه‌های نظام اسلامی هستند و ما عزت، امنیت و استقلال امروز را مدیون جان‌فشانی‌های این عزیزان هستیم.
انتهای پیام/