پاسخگویی تلفنی مدیرکل بنیاد خراسان رضوی به سؤالات ایثارگران

تاریخ انتشارشنبه ۸ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۳
کد مطلب : ۳۵۹۶۸۷
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی و معاونین بهداشت و درمان و تعاون و امور اجتماعی بنیاد استان با حضور در سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت (سامد) پاسخگوی سؤالات ایثارگران بودند.
پاسخگویی تلفنی مدیرکل بنیاد خراسان رضوی به سؤالات ایثارگران
به گزارش «ایثار»، حجت‌الاسلام حسین معصومی، چهارشنبه ششم آذرماه با حضور در سامانه ارتباط مردم و دولت «سامد» ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدا گفت: بیش‌ترین تماس‌ها درخصوص اشتغال فرزندان شاهد و ایثارگر است که در حال حاضر بیش از 11 هزار نفر از جامعه ایثارگری متقاضی کار هستند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی خاطرنشان کرد: باتوجه به شیوع مرحله جدید بیماری کرونا، توصیه ما به همه ایثارگران دریافت خدمات غیر حضوری بنیاد است و اگر در شرایط خاص مجروحیت و یا بیماری به سر می‌برند، از آمدن به بنیاد که یک محل عمومی است خودداری کنند.
وی تاکید کرد: سامانه تلفنی 1616 در ساعت اداری پاسخگوی سؤالات ایثارگران بوده و این سامانه در تمامی شهرستانها فعال است.
حجت‌الاسلام معصومی افزود: کانال‌های ایثار رضوی در ایتا و سروش به‌صورت آنلاین پاسخگوی سؤالات کاربران شاهد و ایثارگر بوده و در بسیاری از شهرستان‌ها کانال ایثار بومی فعالیت دارد، که ایثارگران می‌توانند در فضای مجازی مشکلات خود را پیگیری کنند.
وی ادامه داد: خوشبختانه پرداخت هزینه‌های درمانی در کمترین زمان ممکن انجام می‌شود و بخش اعظم مشکلات درمانی در ماه‌های اخیر کاهش یافته است.
مدیرکل بنیاد استان خراسان رضوی گفت: خراسان رضوی بیش از 49 هزار جانباز دارد که بیش از دو هزار نفر از این عزیزان، جانبازان 50 تا 70 درصد هستند که با توجه به مجروحیتی که دارند باید بیش از پیش مراقب سلامتی خود باشند.
انتهای پیام/