خانواده‌های معظم شهدا پشتوانه اصلی فرهنگ ایثار و شهادت در کشور هستند

تاریخ انتشارشنبه ۸ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۴۴
کد مطلب : ۳۵۹۶۹۷
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز گفت: فرهنگ ایثار و شهادت بدنه اصلی نظام و انقلاب و خانواده‌های معظم شهدا پشتوانه اصلی این فرهنگ در کشور بوده و هستند.
خانواده‌های معظم شهدا پشتوانه اصلی فرهنگ ایثار و شهادت در کشور هستند
به گزارش «ایثار»، سلیمان رستمیان به همراه جمعی از بسیجیان بنیاد البرز هم‌زمان با هفته بسیج با پدر گرامی شهید والامقام «اسماعیل نامنی» دیدار و گفت‌وگو کردند.
رستمیان در این دیدارها با گرامیداشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران و تبریک هفته بسیج گفت: فرهنگ ایثار و شهادت بدنه اصلی نظام و انقلاب و خانواده‌های معظم شهدا پشتوانه اصلی این فرهنگ در کشور بوده و هستند.
وی بر ضرورت زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه به‌خصوص در بین نوجوانان و جوانان تاکید کرد و گفت: شهدا از دلبستگی دنیوی و مادی رها شدند و با لبیک به ندای آسمانی الهی و نثار خون پاکشان برای استقلال، امنیت و سربلندی ایران اسلامی ایثارگری کردند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز افزود: امروز وظیفه آحاد جامعه، علی‌الخصوص کارکنان بنیاد به‌عنوان خادم ایثارگران بزرگداشت ارزش‌های انقلاب خصوصاً فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است و دراین‌ بین خانواده‌های معظم شهدا مایه دلگرمی و باعث تقویت روحیه جمعی در پیشبرد امور خواهند بود.
رستمیان خاطرنشان کرد: کشور ما باوجود فرهنگ ایثار و شهادت تا ابد در برابر تمامی مشکلات بیمه خواهد بود.
انتهای پیام/