حضور در منازل شهدا و ایثارگران روحیه‌بخش است

تاریخ انتشاريکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۳۹
کد مطلب : ۳۵۹۷۴۷
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران پس از دیدار با دو خانواده ایثارگر در ساری گفت: حضور در منازل شهدا و ایثارگران روحیه‌بخش است.
حضور در منازل شهدا و ایثارگران روحیه‌بخش است
به گزارش «ایثار»، هدایت مظلومی در دیدار با خانواده شهید «سید محسن طاهری ششکی» و یادگار عرصه هشت سال دفاع‌مقدس جانباز سرافراز 70 درصد «یحیی جعفری» حضور در منازل شهدا و ایثارگران را روحیه‌بخش توصیف کرد و گفت: زمانی که برای ادای احترام و تکریم، از پدران و مادران معظم شهدا، جانبازان سرافراز و آزادگان عزیز دیدار به عمل می‌آوریم و پای صحبت‌ها و کلام دلنشین این عزیزان قرار می‌گیریم رفتار محبت‌آمیز آنان سراسر درس و عبرت و سرمشق برای همه مسئولان است.
مظلومی به روحیه معنوی خانواده‌های عزیز شهدا و ایثارگران اشاره کرد و گفت: خدمت به این انسان‌های برجسته و والا و قدرشناسی از بزرگی، متانت و صبر و شکیبایی آنان یک امر و عمل پسندیده و ماندگار برای همه ما محسوب می شود.
مدیرکل بنیاد استان مازندران تصریح کرد: امروز همه ما باید درک و فهم خود را نسبت به مقام شهدا، شأن و منزلت ایثارگران و خانواده‌های مقاوم آنان بالا ببریم و به نیکی و شایستگی از آنان یاد کنیم.
مظلومی با بیان اینکه خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران قوت قلب ما در تمامی امور و عرصه‌ها به شمار می‌روند عنوان کرد: دلجویی و دیدار از این گنجینه‌های پایان‌ناپذیر، انگیزه خدمتگزاری مسئولان به مردم را بیشتر می‌کند. 
 انتهای پیام/