اولویت اصلی بنیاد ایلام حفظ سلامت ایثارگران و ارائه خدمات غیرحضوری است

تاریخ انتشاريکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۳۳
کد مطلب : ۳۵۹۷۷۶
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام گفت: در این شرایط که شاهد شیوع ویروس کرونا در کشور و در استانمان هستیم، اولویت نخست بنیاد ایلام حفظ سلامت ایثارگران و ارائه خدمات به صورت غیر حضوری است.
اولویت اصلی بنیاد ایلام حفظ سلامت ایثارگران و ارائه خدمات غیرحضوری است
به گزارش «ایثار»، اسدالله تولیده یکشنبه 9 آذرماه، بابیان اینکه به دلیل افزایش میانگین سنی جامعه ایثارگری استان ایلام دغدغه اصلی بنیاد ارائه خدمات درمانی مناسب به این قشر عزیز است، گفت: به ویژه در این شرایط که شاهد شیوع ویروس کرونا در کشور و در استانمان هستیم، اولویت نخست بنیاد ایلام حفظ سلامت ایثارگران و ارائه خدمات به صورت غیر حضوری است.
وی با اشاره به اینکه از ابتدای سال جاری تعداد 1294 نفر از جامعه معزز شاهد و ایثارگر تحت پایش سلامت این بنیاد قرار گرفتند، افزود: به منظور حفظ و ارتقای سطح سلامت جامعه هدف بنیاد ایلام ضمن عقد قرارداد با پزشکان پایش سلامت، وضعیت سلامت جامعه ایثارگر را مورد رصد و ارزیابی قرار می دهد.
مدیرکل بنیاد استان ایلام با بیان اینکه  بخش عمده‌ای از خدمات پزشکی بنیاد در قالب بیمه‌های تکمیلی و پایه تعریف شده است، خاطرنشان کرد: حل مشکلات درمانی خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران باید در اولویت قرار گیرد و در کوتاه‌ترین زمان ممکن رسیدگی شود.
تولیده با تاکید بر اینکه جامعه معزز ایثارگری مشکلی از بابت هزینه‌های درمانی ندارند، گفت: تعداد 21,333 نفر از خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران استان ایلام تحت پوشش بیمه پایه بنیاد قرار دارد و تعداد 36,983 نفر نیز از خدمات بیمه تکمیلی بنیاد برخوردار هستند.
انتهای پیام/