پیام تسلیت مدیران کل استانی بنیاد در پی رحلت حجت‌الاسلام و المسلمین شهیدی

تاریخ انتشاريکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۵۳
کد مطلب : ۳۵۹۷۸۱
در پی درگذشت حجت الاسلام و المسلمین سید محمدعلی شهیدی محلاتی، نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران مدیران کل بنیادهای استان‌های سراسر کشور در پیام‌های جداگانه‌ای این ضایعه را تسلیت گفتند.
پیام تسلیت مدیران کل استانی بنیاد در پی رحلت حجت‌الاسلام و المسلمین شهیدی
به گزارش «ایثار» مدیران کل بنیادهای استان‌های کشور در پیام‌های جداگانه رحلت حجت الاسلام و المسلمین سید محمدعلی شهیدی محلاتی، نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران را تسلیت گفتند و یاد وی را گرامی داشتند.
در این پیام‌ها مدیران کل بنیادهای استان‌ها ضمن یادآوری فعالیت‌های ایشان در زمان مسئولیت در بنیاد شهید و امور ایثارگران، از خدمات وی تقدیر و برای وی از درگاه الهی طلب رحمت و مغفرت کردند.
مدیران استانی با اشاره به اینکه نام بزرگ این روحانی جلیل القدر در قلب و حافظه‌ جامعه ایثارگری ماندگار خواهد بود؛ در بخشی از پیام‌های خود نجابت، مهربانی، صفا، پاکی و خلوص را از صفات بارز حجت‌الاسلام‌ و المسلمین شهیدی خواندند و با اشاره به اینکه این روحانی بزرگوار بخش بزرگی از عمر با برکت خویش را در مسیر نظام و انقلاب، تعالی فرهنگ ایثار و شهادت و خدمت به افضل‌ انسان‌ها در نهاد مقدس بنیاد شهید و امور ایثارگران سپری کرده است، خدمات شایسته و ارزشمند چندین ساله این روحانی، مجاهد و نستوه به خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان را بهترین ره توشه آخرت وی دانستند.
همچنین در بخشی از پیام‌های ایشان آمده است: سال‌ها خدمت به مردم به ویژه جامعه ایثارگری در مسئولیت‌های گوناگون و شئون متعدد و حتی در دوران کسالت، همراه با صفا و صدق در گفتار و رفتار، شاخصه‌ این روحانی عالی‌قدر بود و بی شک خدمات شایسته و ارزشمند چندین ساله این روحانی، مجاهد و نستوه به خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان، بهترین ره توشه و بزرگترین پاداش اخروی برای ایشان خواهد بود.
انتهای پیام/