مراسم تشییع پیکر مطهر شهید «محسن فخری‌زاده» در قم برگزار شد

تاریخ انتشاريکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۴۹
کد مطلب : ۳۵۹۷۹۰
پیکر مطهر شهید «محسن فخری‌زاده» دانشمند برجسته و رییس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع که در تروری ناجوانمردانه به شهادت رسید، امروز در حرم حضرت معصومه (س) طواف داده شد.
مراسم تشییع پیکر مطهر شهید «محسن فخری‌زاده» در قم برگزار شد
به گزارش «ایثار»، پیکر مطهر شهید «محسن فخری‌زاده» دانشمند برجسته و رییس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع که در تروری ناجوانمردانه به شهادت رسید، امروز در حرم حضرت معصومه (س) طواف داده شد و پس از انجام مراسم طواف پیکر مطهر شهید فخری زاده، حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی از مراجع عظام تقلید در حرم مطهر کریمه اهل بیت (س) بر پیکر وی اقامه نماز کرد.
همچنین مراسم وداع با پیکر شهید «محسن فخری‌زاده» رییس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع شنبه شب در حرم مطهر حضرت امام رضا (ع) با حضور خادمان آن حضرت برگزار شد.
تروریست‌های کوردل عصر جمعه هفتم آذر ماه با کمین در بلوار مصطفی خمینی شهر آبسرد دماوند در مسیر خودروی حامل «محسن فخری‌زاده» رییس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران طی عملیات مسلحانه، دانشمند هسته‌ای کشورمان را مورد هدف قرار دادند که دکتر فخری‌زاده در اثر این حمله تروریستی به شدت مجروح و به بیمارستان منتقل شد ولی با توجه به شدت جراحات وارده، در بیمارستان به شهادت رسید.
انتهای پیام/