ایثارگران سرمایه‌های ملت ایران و پشتوانه انقلاب اسلامی هستند

تاریخ انتشاريکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۴۸
کد مطلب : ۳۵۹۸۰۵
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز گفت: ایثارگران سرمایه‌های بزرگ ملت ایران و بزرگ‌ترین پشتوانه و حامی انقلاب اسلامی هستند.
ایثارگران سرمایه‌های ملت ایران و پشتوانه انقلاب اسلامی هستند
به گزارش «ایثار»، سلیمان رستمیان امروز  یکشنبه 9 آذرماه در نشست تخصصی خدمت به ایثارگران ازجمله اشتغال  که با حضور مخبر دزفولی مدیرکل جهاد کشاورزی استان البرز و معاونان بنیاد البرز به میزبانی جهاد کشاورزی برگزار شد، با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران گفت: ایثارگران سرمایه‌های بزرگ ملت ایران و بزرگ‌ترین پشتوانه و حامی انقلاب اسلامی هستند که تمامی موفقیت‌های نظام و انقلاب از ایثار و فداکاری‌های این عزیزان است، تمام مردم و مسئولان بدهکار ایثارگران هستند.
وی افزود: رشادت‌های مثال‌زدنی شهدا و ایثارگران در دوران هشت سال دفاع مقدس سبب تحکیم هرچه بیشتر پایه‌های نظام و انقلاب شد به‌طوری‌که امروزه ایران اسلامی در اوج اقتدار و تأثیرگذاری در عرصه بین‌المللی است. دعای خیر ایثارگران به‌ویژه والدین شهدا راهگشای بسیاری از مشکلات است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با تأکید بر اینکه خانواده شهدا و جامعه ایثارگران باید همیشه مورد تکریم قرار گیرند گفت: ایثارگران هیچ نیازی به توجه و نگاه ما ندارند بلکه ما هستیم که در منجلاب دنیا گرفتار شده‌‌ایم و نیازمند گوشه نگاه این قشر هستیم.
رستمیان گفت: بنیاد شهید و امور ایثارگران متولی ایثارگران است و اعتقاد و وظیفه خود می‌داند تا به بهترین نحو ممکن مشکلات ایثارگران را برطرف کند، مسئولان دستگاه‌های اجرایی نیز باید در مسیر خدمت به ایثارگران کمک‌حال بنیاد باشند.
انتهای پیام/