پیگیری برنامه‌های آموزشی فرزندان شاهد و ایثارگر از دستورات امام خمینی (ره) بود

تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۳۶
کد مطلب : ۳۶۰۰۱۹
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم گفت: پیگیری برنامه‌های آموزشی فرزندان شاهد و ایثارگر از دستورات حضرت امام راحل در تشکیل بنیاد شهید بود و تا امروز با برنامه‌ریزی لازم مورد تاکید و پیگیری قرار گرفته است.
پیگیری برنامه‌های آموزشی فرزندان شاهد و ایثارگر از دستورات  امام خمینی (ره) بود
به گزارش «ایثار»، حجت‌الاسلام حسن هنرمند با بیان اینکه جلسات ستاد شاهد در راستای ارتقای بنیه علمی دانش‌آموزان شاهد و ایثارگر و گسترش کمی و کیفی برنامه‌های فرهنگی برگزار می‌شود، گفت: پیگیری برنامه‌های آموزشی فرزندان شاهد و ایثارگر از دستورات حضرت امام راحل در تشکیل بنیاد شهید بود و تا امروز با برنامه‌ریزی لازم مورد تاکید و پیگیری قرار گرفته است.
وی افزود: در این راستا جلسات ستاد شاهد به منظور پیگیری مسایل مربوط به دانش‌آموزان شاهد و ایثارگر، تقویت بنیه علمی، برنامه‌ریزی آموزشی و پرداختن به مسایل فرهنگی و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت  هر ماه با حضور مدیران کل بنیاد شهید و امور ایثارگران و آموزش و پرورش و اعضای ستاد شاهد برگزار می‌شود.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم  گفت: از دیگر برنامه‌های مورد پیگیری سرکشی و نظارت و بررسی مسایل مربوط به مدارس شاهد و تعامل با مربیان و مدیران آموزشی مدارس با حضور معاون فرهنگی و مسئولان آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران است که در طول سال انجام می‌شود.
انتهای پیام/