دانشجویان شاهد نیروهای متعهد و آینده‌ساز نظام اسلامی هستند

تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۲۵
کد مطلب : ۳۶۰۰۲۷
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم گفت: دانشجویان شاهد و ایثارگر نیروهای متعهد، متخصص، دلسوز و آینده‌سازان جامعه اسلامی و ادامه‌دهندگان راه شهدا هستند.
دانشجویان شاهد نیروهای متعهد و آینده‌ساز نظام اسلامی هستند
به گزارش «ایثار»، حجت‌الاسلام غلامرضا ناظمی با بیان اینکه نیروهای انسانی سرمایه‌های معنوی جامعه هستند و تعهد و تخصص موجب حفظ استقلال، عزت و پیشرفت و اعتلای جامعه است که توسط این نیروها محقق می‌شود، گفت: دانشجویان شاهد و ایثارگر در ادامه راه شهدا و برای حفظ دستاوردهای شهدا، سنگرهای علم و فناوری را برای حرکت در مسیر توسعه و پیشرفت نظام اسلامی تقویت می‌کنند.
وی تاکید کرد: هم اکنون 1895 دانش آموز شاهد و ایثارگر در دانشگاه‌های سراسر استان قم مشغول به تحصیل هستند. از این تعداد 339 نفر در مقطع دکترا، 162 نفر در مقطع پزشکی، 265 نفر در مقطع ارشد ، 988 نفر کارشناسی و 139 نفر در مقطع کاردانی مشغول فراگیری هستند. 
حجت‌الاسلام ناظمی ادامه داد: در راستای تقویت بنیه علمی دانشجویان شاهد و ایثارگر و اجرای برنامه‌های فرهنگی در دانشگاه‌های استان، جلسات ستاد شاهد دانشگاه در تعامل با روسای دانشگاه‌ها برگزار می‌شود.
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم گفت: از اقدامات حوزه آموزش برگزاری پایگاه انتخاب رشته ویژه داوطلبان شاهد و ایثارگر است که در سال‌جاری نیز با حضور اساتید مجرب برگزار  و راهنمایی لازم به داوطلبان ورود به دانشگاه ارایه شد. همچنین هم اکنون  864 طلبه شاهد و ایثارگر در قم در مدارس علمیه مشغول تحصیل هستند.
انتهای پیام/