رفع مشکل مسکن ایثارگران مورد توجه مسئولان بنیاد استان مرکزی قرار دارد

تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۴۵
کد مطلب : ۳۶۰۰۳۳
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی گفت: اجرایی کردن مفاد تفاهم‌نامه تأمین زمین و ساخت مسکن و حل مشکلات خانواده معزز ایثارگران در این زمینه به‌طور ویژه مدنظر مسئولان استان مرکزی قرار دارد.
رفع مشکل مسکن ایثارگران مورد توجه مسئولان بنیاد استان مرکزی قرار دارد
به گزارش «ایثار»، مرتضی انصاری‌فر چهارشنبه 12 آذر 99 در نخستین نشست تخصصی تأمین زمین و ساخت 2000 واحد مسکونی خانواده‌های شاهد و ایثارگر و اجرایی شدن تفاهم‌نامه مسکن مهندس اوحدی رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با استانداری مرکزی گفت: با جدیت دنبال موضوع مسکن ایثارگران هستیم که آمار ایثارگران بدون مسکن در استان را به‌طور چشم‌گیری کاهش دهیم.
وی در ادامه افزود: خدمت به جامعه ایثارگری افتخار است و تا هر جا لازم باشد تمامی امکانات خود را در جهت رفع مشکلات این اسوه‌های صبر و مقاومت به کار خواهیم گرفت.
وی با بیان اینکه مدیریت جهادی و تلاش در مسیر ارزش‌های الهی شرط اصلی و لازم برای موفقیت خدمت در بنیاد است، گفت: برابر دستور ولایت، حاکمیت  و دولت بر ما تکلیف شده است که به‌عنوان یک عضو کوچک در راستای این خدمات‌رسانی تلاش کنیم و ماهم مصمم هستیم اگر بستری لازم است فراهم شود و اگر اقدامی عملی نیاز است ما به‌عنوان یک سرباز می‌توانیم تلاش کنیم تا این دغدغه را از دوش خانواده‌های معزز برداریم.
مدیرکل بنیاد استان مرکزی تصریح کرد: اگر امروز تلاش می‌کنیم و گام بسیار کوچکی را در مسیر خدمت به جامعه معزز ایثارگری برمی‌داریم، بی‌شک رضایت خداوند را به‌عنوان پاداش به دست خواهیم آورد.
انصاری‌فر با اشاره به امضای تفاهم‌نامه‌های مسکن مهندس اوحدی در استان و ایجاد فرصت‌های بالاتر و بهتر درزمینهٔ خدمات‌رسانی به ایثارگران، افزود: امروز کشور ما در شرایط بسیار سخت و بی‌سابقه‌ای ازنظر فشارهای استکبار جهانی قرار دارد اما با تأسی از فرهنگ ایثار و شهادت و با مدیریت جهادی در همین شرایط سخت کارها را به‌خوبی انجام می‌دهیم و امیدواریم شرمنده شهدا نشویم.
 انتهای پیام/